Ekran Kartı Sökülemeyen Vida Sorunu

ifearlesstr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 2.el olarak GIGABYTE GTX 1070 MINI ITX OC aldım, 1-2 aydır kullanıyorum sorun yok fakat bakımını yapmak için içini açmak istediğimde şöyle bir sorunlar karşılaştım.

403067

Hangi tornavidayla denediysem açamadım. Oraya çok sıkı şekilde sabitlenmiş ve dönmüyor, iyice yalama olmuş

Bu vidayı en kolay şekilde, ekran kartına zarar vermeden nasıl çıkarabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun tüm tırnaklarını kanırttırılmış. Bildiğin alyans gibi bir şey olmuş.

Geçen Sosyal'de birisi o vidaya yapıştırıcı damlatıp tornavida saplamış. Başarılı olmuş.

Riskli iş. Yapıştırıcı karta damlarsa zarar verebilir.

Özkan Kurnaz`ı çağır, yağlar orayı güzelce.
Bunu söylemenizin amacının mizah olduğunu biliyorum ve kötü bir niyetinizin de olmadığını biliyorum. Fakat o adam yeğenini insanlık dışı bir şekilde öldürmüş şerefsiz, caninin teki. Böyle kişilerin adını söylemezsek daha iyi olur bence.

Bunu söylemenizin amacının mizah olduğunu biliyorum ve kötü bir niyetinizin de olmadığını biliyorum. Fakat o adam yeğenini insanlık dışı bir şekilde öldürmüş şerefsiz, caninin teki. Böyle kişilerin adını söylemezsek daha iyi olur bence.
Niyetim kötü değildi ama haklısın.
Niyetim kötü değildi ama haklısın.
Kaldırdım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı