Ekran Kartı Soğutucu Bloğunu Yapıştırarak Kullanmak

troyn666

Hectopat
Elimde eski bir ekran kartım var, kullanmam gerekti fakat soğutucu bloğunu başka bir şeyde kullanmak için çıkarmıştım. Vidalarını bulamadığım için tekrar geri takamıyorum. Çok küçük vidalar hiçbir yerde bulamadım. Acaba Japon yapıştırıcısı ile sadece vidaların geçtiği yerden devrelere zarar vermeyecek şekilde yapıştırabilir miyim? Bir daha sökülür mü? veya aklınıza başka yöntem geliyor mu acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde eski bir ekran kartım var, kullanmam gerekti fakat soğutucu bloğunu başka bir şeyde kullanmak için çıkarmıştım. Vidalarını bulamadığım için tekrar geri takamıyorum. Çok küçük vidalar hiçbir yerde bulamadım. Acaba Japon yapıştırıcısı ile sadece vidaların geçtiği yerden devrelere zarar vermeyecek şekilde yapıştırabilir miyim? Bir daha sökülür mü? veya aklınıza başka yöntem geliyor mu acaba ?
Hocam o vidalar bulunur ya gidin bir bilgisayarcıya elinde elbet vardır çıkma karttan kalma vidalar

Hocam o vidalar bulunur ya gidin bir bilgisayarcıya elinde elbet vardır çıkma karttan kalma vidalar
Baktım ama kimsenin umrunda olmuyor ki adama gidip sordum hiç dönüp bakmadı bile yok dedi geççiştirdi

ekran kartının fiyatı ondan ucuz zaten sadece boş kasada kullanacaktım yahu

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı