Ekran kartı stok sorunu ne zaman bitecek?

Yener Mesut

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni sistem alacağım bütçem 3500 TL. Bu bütçeye şahsen 1050Ti almak istemiyorum. Başlıkta da yazdığım gibi stoklar ne zaman yerine gelir?

Nereden bakıyorsun parçaları ?
Farklı sitelerde veya mağazalarda araya bilirsin parçaları garanti sorunları yoksa tabi.
Hemen hemen her siteden bakıyorum ama öncelikle itopya.com' dan çünkü MSİ Rx 570 Armor modeli 1600 TL civarında 3500 TL'ye Rx 570'li bir sistem toplanabilir mi? Ayrıca 1060 3gb istemiyorum çünkü 3gb vramin ileride sıkıntı çıkaracağını düşünüyorum.

Eylül'den önce ne stok gelir ne fiyat düşer. Hepimiz bekliyoruz.
3500 TL'ye rx 570'li sistem toplanır mı?

itopya.com stok da yoksa fiyatına aldanma, stoğa geldiği zaman fiyatı güncellenecektir.
hem stok beklerken doların ne olacağı da belirsiz
Vatanda 1.800 tlye var:
MSI RX570 GAMING ARMOR 4G OC 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
Rx 570 Güzel kart ama bütçenin büyük bir kısmını alıyor ve diğer bileşenlere miktar kalmaz.
Stoktaki kartlara bakıyorum zaten. Ayrıca aynı ekran kartı itopya.com'da 1600 TL.
https://www.itopya.com/MSI-RX570-Armor-OC-4GB-GDDR5-256Bit-AMD-Radeon-DX12-Ekran-Karti/

Bence şu sıralar r7 240 almak en mantıklısı bu yaz en azından cs go gibi oyunları oynatır sonra da içiniz rahat bir şekilde olması gereken parayı verip alırsınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı