Ekran Kartı Stok Sorunu

ksmkrn1905

Hectopat
İyi geceler herkese. Elimde Ryzen 7 1700 işlemci bulunmaktadır. Ekran kartı olarak GTX 1070 düşünüyordum ne yazık ki fiyatları başını aldı ve gitti. Ben de GTX 1060 almaya karar verdim ama ne yazık ki bu da 2600 TL bandına gelmeye başladı. Ekran kartını şu an bu fiyatlardan almalı mıyım yoksa yeni nesil ekran kartlarını beklemeli miyim? Eğer beklemek zorunda kalırsam bu kartlar ne zaman piyasada olurlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni nesil ekran kartlarına daha çok var. AMD ekran kartlarında bir atak yapmadığı sürece, Nvidia da aynı şekilde karşı atak yapmayacaktır. Eğer ekran kartına ihtiyacınız varsa, bazı mağazaların indirimleri takip edilerek istediğiniz ekran kartını biraz daha ucuza alabilirsiniz.

Yok, eğer ekran kartına acil ihtiyacınız yoksa, bekleyebilirsiniz. Tahminlere göre 2018'in son çeyreğinde Nvidia'nın Pascal Refresh mimarili ekran kartları piyasada olacak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı