Ekran kartı stok sorunu ne zaman çözülür?

Ekran kartı bulması çok zor Vatan Bilgisayar'da bile hiç yok sanırım. İnternette bile yok 1050 Ti 6K'ya satılıyor Hepsiburada'da stok sorunu ne zaman çözülür?
Mining'e vergi gelmeden düzelmez.
(İlk kez bir vergiye sevinirim böyle olursa)

Üretim artıp piyasaya ekran kartı girdiğinde ve eth mining bittiği zaman piyasada inanılmaz bir ekran kartı bolluğu olacak ikinci el açısından. İkinci direkt 0 kartların fiyatını düşürecektir. Yani üretim olsa bile düşmez demek çok saçma. Miningciler ikinci el kartları piyasaya sürünce 0 kartlar da düşer.

Bizim gibi mining işiyle uğraşmayanlar mağdur oluyor. Umarım biter ve parayı başka yerlerden bulmaya çalışırlar. Ekran kartının amacı bu değil. Saygı duymuyorum. Bana kalsa sitede destek yasaklanmalı. Merak ediyorum bu kadar insan isyan ederken siz mining için açılan konuları okurken ne hissediyorsunuz?

Bizim gibi mining işiyle uğraşmayanlar mağdur oluyor. Umarım biter ve parayı başka yerlerden bulmaya çalışırlar. Ekran kartının amacı bu değil. Saygı duymuyorum. Bana kalsa sitede destek yasaklanmalı. Merak ediyorum bu kadar insan isyan ederken siz mining için açılan konuları okurken ne hissediyorsunuz?
Hocam ben GeForce Now'da mining yapamıyorum ama sen oyun oynayabiliyorsun. Ben de sana saygı duymuyorum.

Daha sabah baktım buyur... :)

Dosya Ekleri

• IMG_20210404_141842.jpg
    IMG_20210404_141842.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 54

Yeni konular

Geri
Yukarı