Ekran kartı stokları düzelmeyecek mi?

Hangi stokları beklediğinize de bağlı. Öyle 1500-2500 TL civarı giriş seviyesi arıyorsanız çok beklersiniz. 3000-4500 TL civarı bekliyorsanız gözünüz çıkacak RX 6600, RTX 2060 12 GB gibi kartlarda olsun.
He onu da sana 5 e satarlar ruyanda Eth bittikten sonra daha bir sürü coin var.
Herkes buraya gecince o da Eth gibi olacak.
Allah'ın izniyle.

2022 den sonra ne olacak.
2022 den sonra da düzelmeyecek, hiç bir zaman düzelmeyecek kardeşim. Eskiden sadece eth kazıyorlardı şimdi bir sürü altcoin var ve lhr kilitleri de kırıldı üstelik. Coin fiyatları zirve yapmışken kazımcılar oyunculara kart bırakmaz. Ekran kartı ile oyunculuk devri yavaş yavaş sonlanıyor, bu yüzden gforce now gibi sistemlere ağırlık veriliyor. Ama birgün oyuncu kartlarını tam kilitlerler maden kazılamazsa işte o zaman seve seve fiyatları normale dönecektir.

Ethereum, POS(Proof Of Stake) metoduna geçmeden çok zor. Gerçi ondan sonra da Ravencoin'e kayar madencilerin bir çoğu ama küçük madenciler elenir gelir kaybından diye düşünülüyor.

Ethereum 2.0 gelmeden hiçbir şey düzelmez. O bile fayda etmeyebilir. En az 2022 yazına kadar böyle devam edecek bence. Kripto madenciliği popüler olmaya devam ettikçe kart fiyatlarında düşüş olmaz. Ben Şubat'tan beri kart almaya çalışıyorum.

Uzun süre düzelmez. Ancak 2022 sonlarına doğru toparlanır yavaş yavaş.
2022 sonlarına doğru altcoinler yükselişe geçecek. Ethereum 2.0 güncellemesi sonrası altcoinler çekim merkezi olacağı için vs vs.. Sözün kısası madencilik bitmeden asla ve asla stok sorunu sona ermez ve fiyatlar düşmez. Kartların fiyatları hashrate kazım amorti süresine göre belirleniyor. Senin aa 30 bine kart mı olurmuş dediğin kartı madenciler havada kapıyor hem de 5er 10ar 😉

2022 sonlarına doğru altcoinler yükselişe geçecek. Ethereum 2.0 güncellemesi sonrası altcoinler çekim merkezi olacağı için vs... Sözün kısası madencilik bitmeden asla ve asla stok sorunu sona ermez ve fiyatlar düşmez. Kartların fiyatları hashrate kazım amorti süresine göre belirleniyor. Senin aa 30 bine kart mı olurmuş dediğin kartı madenciler havada kapıyor hem de 5'er 10'ar 😉

Yani evet kısmen haklısınız. Benim tahminim öyle sonuçta kimse kain değil tahmin yürütüyrouz sizin görüşünüzü kendiminkinden daha fazla beğendim ama.🙂

Bir de şey diyenler vardı Ethereum 34K'dan 16K'ya inince fiyatlar düzelmeye başlayacak diyenler vardı. Yazık bunlara acıyorum vallahi. Çoğu zaten 14 yaşını geçememiş Türkiye'de olup bitenden haberdar olamayan çocuk grubu. Sonuç? Fiyatı aksine arttı :) Türkiye'de hiçbir şeyin fiyatı yükseldiğinde geri düşmüyor! Bir satıcı 20 TL'den aldığı ürünü asla ve asla %15'inden daha düşük bir fiyata satmaz. Daha bekleyin siz hakediyorsunuz. Dolar da olmuş mis gibi 9,20 yakında olur 10 sonra durduramazsın doları. Sonra şu ana alamadığın 1650'ler olur 8K 🤮 😂 😂 🤣 🤣
unnamed.jpg

Geri
Yukarı