Ekran Kartı Stokları Geldi mi ?

Monolova

Kilopat
Makaleler
3
Yer
4 duvar
Daha fazla  
Meslek
Bilgi sistemleri ve teknolojileri uzmanı
Vatan'da ve Sinerji sitelerinde RX580 ve RX570 kartlarinin geldigini gordum. Fikriniz nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1060 6GB modeli 1060 liraydı. Şuan ise 1600 lira minimum fiyatı. Topladığım sistemimde tek eksik ekran kartı. Gerçekten bu konuda çıldırmak üzereyim. Stoklara bir miktarda geliyor sanırsam. Fakat fırsatçı insanlar, şirketler, siteler iş başında.

GTX 1060 6GB modeli 1060 liraydı. Şuan ise 1600 lira minimum fiyatı. Topladığım sistemimde tek eksik ekran kartı. Gerçekten bu konuda çıldırmak üzereyim. Stoklara bir miktarda geliyor sanırsam. Fakat fırsatçı insanlar, şirketler, siteler iş başında.

Bu fiyatlarda alışveriş devam ederse firmalar da bunu uyanıklığa çevirip kullanabilir. Ben ikinci el kart denk getiremezsem 2 ay daha beklemeyi düşünüyorum.

Bu fiyatlarda alışveriş devam ederse firmalar da bunu uyanıklığa çevirip kullanabilir. Ben ikinci el kart denk getiremezsem 2 ay daha beklemeyi düşünüyorum.
İkinci el piyasasına bence çok güvenmeyin hocam. Mining'de kullanılmış kartları elden çıkarmaya çalışıyor olabilirler. Mining'de kullanıldığı için de kartlar az ömürlü olacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı