Ekran kartı stokları ne zaman yenilenir?

Bence bu sene düzelmez.
Çünkü Etheryum zirvede. Gelen kartlar yine bitecek hemen. Ne zamanki Etheryum düşer piyasa düzelir. Etheryum da bu sene sonuna kadar düşeceğini sanmıyorum:
2 gün önce 2040 dolardı ethereum şuan 1470 dolar.. Bitcoin ve altcoinler çok inip çıkıyor

Bu sene düşmez seneye şu zaman düşer şöyle çıkar gibi söylemler coronanın ne zaman biticeğini bilmek gibi geliyor bana

Adamlar bot programlar hazırlamış, belli sitelere her 5-10 saniyede bir f5 atıp ekran kartı stoklarına bakıyor. 1660süper ve üstü kartlar otomatik olarak sepete eklenip sipariş geçiliyor. Böyle giderse kartlar daha da pahalanacak. Eninde sonunda bu mining kısıtlaması eski kartları aratacak.

Etheryum bu gün düşse bile stoklar ne zaman düzelir ki ? Koronadan dolayı tam performanslı çalışmayan fabrikalardan kartların çıkması, çıkan kartların bu dönemde kargolanması, gelmesi büyük bir süreç. Sadece Etheryumun düşmesi de aslında tam olarak sıkıntımızı çözmüyor. Geçen gün bu işlerle uğraşan bir adam: Önceden Çinden 2000 dolara gelen gemi Koronadan dolayı 10000 dolara çıktı demişti. Durum böyle olunca Etheryumun düşmesi sorunu çözer diyebilir miyiz aslında ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Meraklıları için Video linki burada

Etheryum bu gün düşse bile stoklar ne zaman düzelir ki ? Koronadan dolayı tam performanslı çalışmayan fabrikalardan kartların çıkması, çıkan kartların bu dönemde kargolanması, gelmesi büyük bir süreç. Sadece Etheryumun düşmesi de aslında tam olarak sıkıntımızı çözmüyor. Geçen gün bu işlerle uğraşan bir adam: Önceden Çinden 2000 dolara gelen gemi Koronadan dolayı 10000 dolara çıktı demişti. Durum böyle olunca Etheryumun düşmesi sorunu çözer diyebilir miyiz aslında ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Meraklıları için Video linki burada
Bitcoin ve altcoinlerin düşmesi rağbeti azaltır 2. eli hızlandırır şimdi şöyle düşün 6k ya aldıgın 3070 ekran kartını şuan 13k ya versem sarı siteye yine alan olur çünkü ethereum bitcoin fiyatları amorti edicek düzeyde ama fiyatları düşüp aylık amorti süresi uzarsa 13k vermek istemez bir karta madenci. 0 kartlar ne zaman üretilir ne olur bilemiyorum ama madenciler RİGleri bozmak istiyeceklerdir bu düşüşle beraber...Rağbet azalacak adam 3070 3080 mining rigten çıkarıp satmak zorunda kalıcak.. 0 ne olur bilemem ama 2. elin fiyatı düşer

Mining yapılmış 2. el kartı alan olacağını sanmam. Tabiki alan olur birkaç kişi ama o kartların 2. el ekran kartı fiyatlarına genel manada tesir edeceğini düşünmüyorum. İleride göreceğiz bakalım.

Geri
Yukarı