Ekran kartı stokları ne zaman yenilenir?

Berat kartal

Decapat
Daha fazla  
Kos koca 3 yıla yaklaştı stok sorunu 600 TL'lik kartı 10000 TL olmus. Yani 3 yıldır bu adamlar bilerek mi yapıyor anlamadım. Yardım eder misiniz? Yakında basacağım 20 k yı alacağım RTX'li PC'yi içim yanacak. Ne zaman duzelir?

Çip krizi var, coin madenciliği durmuyor. Sizce?

Yavaş yavaş oda durur bence. Elektrik maliyetleri arttı. 300 TL maliyeti olan şimdi %120 fark attı. 300 TL elektrik faturası olan ayda 4000 TL civarı kazanıyordu şimdi bu oran bayağı bir düşecek.

Ya madem kriz var hala ekran kartı nasıl uretıyorlar eski modeldir yeni modeldir o zaman hiç satmasınlar 2000000000000 tane stok biriksin oyle satsınlar bu millete anca geçirıyorlar.

O dediğin olamaz. Birilerine geçirenler üreticiler değil aradaki satıcılar. Çok fazla kâr koyarak satıyorlar.

Ha üreticiler hiçbir şey yapmıyor orası ayrı.

Yavaş yavaş oda durur bence. Elektrik maliyetleri arttı. 300 TL maliyeti olan şimdi %120 fark attı. 300 TL elektrik faturası olan ayda 4000 TL civarı kazanıyordu şimdi bu oran bayağı bir düşecek.

O dediğin olamaz. Birilerine geçirenler üreticiler değil aradaki satıcılar. Çok fazla kâr koyarak satıyorlar.

Ha üreticiler hiçbir şey yapmıyor orası ayrı.
ya zamanında 3500 tl ye gtx 1660 ti ylı pc alcaktım fiyatlar duser dedim bu hallere düştük bıktık ya 3 yaşında cocugum olurdu bunu bekleyeceğime

Umarım durur. İyi bir PC 40-50K olmuş. Korkunç. Umarım biter de PC kullanıcıları bir rahat eder artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı