Ekran kartı sürücüm güncellenmiyor

Yol yaptı yol

Hectopat
Merhaba forum bu konuyu önce açmıştım ama arada kayboldu mu ne oldu ben göremiyorum. Ve tekrar açmak istedim. Sorunumuza gelince ekran kartı sürücümü yükleyemiyorum bu sebepten dolayı Windows Update'den güncelleme yapmayı denedim gördüm ki 'Nviada display' yazıyor galiba bu sürücüyle alakalı bir şey fakat ben Windows Update'yi güncelleyemiyorum sürekli kurulumun sonunda başarısız diyor ne yaptıysam ettiysem olmadı az kaldı kafayı yiyeceğim. Aygıt yöneticisinde: ' Video denetleyicisi (VGA uyumlu ) Diye gözüküyor ekran kartım: Nvidia GTX 760. Fakat adı gözükmüyor ve ünlem işareti var bıktım bu sorundan artık Yardım edecek var mı? Yani ne sürücümü yükleyebiliyorum hem sitesinden denedim hem programdan denedim hiçbir türlü olmuyor hem de Windows Update'yi güncelleyemiyorum her yolu denedim olmadı. Sistem geri yükleme noktam yok format atma gibi imkanım da yok. Şimdiden teşekkürler.

NVIDIA GeForce Experience indir ve kur. Sonra üstte sürücüler kısmına gel gerisini programın kendisi halledecektir. Veya NVIDIA'nın sitesinden ekran kartınızın sürücüsünü indirebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kafayı yemek üzereyim koskoca bilgisayarım mahvolmuş durumda neredeyse Windows 10'a geçmek için kurulumu başlatıyorum ama kurulumda da hata veriyor. Her şey'de hata veriyor şu anda bilgisayar Windows update'de hata veriyor. Sistem geri yükleme noktam'da yok. Neredeyse her şeyde hata veriyor bilgisayar direk format atacağım ama dosyalar var gitmesini istemiyorum. Ne yapmam gerek bilmiyorum. Konu belki karışmış olabilir ama Şu an tek sorun ekran sürücisünü hiçbir şekilde günceleyememem. Ve alternatif şekilde ne yaptıysam da olmadı kafayı yiyeceğim az kaldı. Birden bire sistem ekran kartını tanımaz mı ya? Olacak iş mi bu birisi söylesin ya. Kendi Nviada programı ile denedim olmadı sitesinden manuel olarak indirdim olmadı ancak ve ancak Windows update'de çıkıyor ama Windows update'de başarısız oluyor. Hangi yolu izlemeliyim sizce.

Format atamıyorum değil atıyorum ancak normal bilgisayar üzerinen yapmam gerek çünkü USB girişlerim çalışmıyor kaç kere daha söylemem gerekiyor bunu? Aygıt yöneticinde ekran kartı modeli yazacak yerde VGA uyumlu video denetleyicisi yazıyor. Ve aygıt yöneticinden sürücüyü güncellemeye çalıştığımda '' Yapılandırma kayıt defteri veri tabanı bozuk'' diyor.

bilen birisi olsa zaten vereceğim abim bu kadar uğraşmayacağım..

Aygıt yöneticisinden güncellemeye çalıştığım'da bu hatayı veriyor:
hata.PNG

Kendi programıyla zaten güncellenmiyor demiştim yani onda'da hata veriyor.
Windoes update ile denedim onda da olmuyor.
Koskoca forumda bir tane bilen yok mu...
Denetim masasası aygıt yöneticisinde gördüğünüz üzere ''Vga uyumlu video denetleyicisi'' diyor ama güncellemeye çalıştığımda ekran kartı modelim gözüküyor fakat hata veriyor görselde ki gibi.
Yok mu yardım edecek bir allahın kulu :( Bunlar sadece kayıt defteri sorunundan dolayı mı oluyor yani?
Yok mu yardım edecek :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı