Çözüldü Ekran kartı sürücüsü çöktü hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Witcher 3'e girdiğimde ilk ekran geliyor sonra Alt Tab'a atıyor ve oyunu Alt Tab'dan çıkarıp açamıyorum. Neyse onu geçtim denemek için Valorant indirdim oyunu açtıktan 5 dakika sonra ekran kartı sürücüsü çöktü, ekran kartınızı güncelleyin diyor. Çok çaresiz kaldım, ne yapacağımı bilmiyorum.

Hüseyin ege merhabalar arkadaşım ben korkuyorum şu anda bu DDU'yu yapmaktan bana bir şekilde anlatabilir misin nasıl yapıldığını bilgisayarda sürücüleri düzgün kuramam diye korkuyorum Intel Graphics 4600 var bir de NVIDIA GeForce 950M ekran kartlı (bende aynı problemden müzdaribim)

Hüseyin ege merhabalar arkadaşım ben korkuyorum şu anda bu DDU'yu yapmaktan bana bir şekilde anlatabilir misin nasıl yapıldığını bilgisayarda sürücüleri düzgün kuramam diye korkuyorum Intel Graphics 4600 var bir de NVIDIA GeForce 950M ekran kartlı (bende aynı problemden müzdaribim)

Merhabalar DDU'dan direkt sürücüyü kaldır ve restart at dedim sonra tekrar PC açılınca direkt yükledim. Driver'leri ve sorunum çözüldü. Ondan sonra 1 kez daha oldu, benim ekran kartı overclockluydu. Overclocku kısınca da hiç hata vermemeye başladı.

Merhabalar DDU'dan direkt sürücüyü kaldır ve restart at dedim sonra tekrar PC açılınca direkt yükledim. Driver'leri ve sorunum çözüldü. Ondan sonra 1 kez daha oldu, benim ekran kartı overclockluydu. Overclocku kısınca da hiç hata vermemeye başladı.

Peki arkadaşım sen hariciden sonra kendi Intel mi seninki tam bilmiyorum onu da mı sildin tekrar yükledin. Yani iki ekran kartını da mı sildin?

Geri
Yukarı