Çözüldü Ekran kartı sürücüsü güncellenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ryoes

Centipat
Daha fazla  
Merhaba elimde GT730 4 GB 128 bit DDR3 bir ekran kartı var ve ben bunu NVIDIA GeForce Experience'tan güncellemeyi görüyorum ama güncelleyemiyorum Windows sürümü uyumlu değil hatası alıyorum şu an 391.35 versionundayım 2018 sürümü yardımcı olursanız sevinirim eğer çözümü varsa ve güncelleyemediğim için performans düşüşü olur mu zaten MHz bakımından normalde düşük gözüküyor.

Fermi bir mimari. Ekran kartı mimarisi, NVIDIA 2010 gibi çok eski bir zamanda tanıtmıştı. Ekran kartın ilk 730'lardan biriyse zaten yüksek ihtimal Fermi mimarisini kullanıyordur. Yazarsam teknik bilgiye çok gireceğim için pek anlamayabilirsin, kısaca kart 7-8 yıldan eskiyse Fermi mimarisini kullanıyordur işte, bu da bir örnek.

NVIDIA'nın sitesinde yazmaz zaten, ben hiçbir zaman mimari belirtildiğini göremedim orada. Kartı kullanan kişinin bilmesi gerekli.

7-8 yıl olayına katılmıyorum arkadaşımda aynı kart var ama onunki Palit marka çıkış tarihi 2014 yazıyor onda bende de mart 23 2014 yazıyor aynı yani ama o güncelleme yapabiliyor aramızdaki tek fark onun ki Palit benimki direk NVIDIA herhangi bir markası yok.

7-8 yıl olayına katılmıyorum arkadaşımda aynı kart var ama onunki Palit marka çıkış tarihi 2014 yazıyor onda bende de mart 23 2014 yazıyor aynı yani ama o güncelleme yapabiliyor aramızdaki tek fark onun ki Palit benimki direk NVIDIA herhangi bir markası yok.

Hocam indirip kurun ve:

Ekran Alıntısı.PNG

Direkt bu sayfayı ekran alıntısı yaparak bize gönderebilir misin?

İstisnalar vardır, yüksek ihtimal kartın Fermi mimarisini kullanan bir kart.

Hocam indirip kurun ve:

Eki Görüntüle 1432857

Direkt bu sayfayı ekran alıntısı yaparak bize gönderebilir misin?

Ekran Alıntısı.PNG

Bu şekilde.

İstisnalar vardır, yüksek ihtimal kartın Fermi mimarisini kullanan bir kart.

Yani şimdi kesinlikle GDDR5 bir kartın performansını veremez mi ya da güncel bir ekran kartının.

Yeni konular

Geri
Yukarı