Ekran kartı sürücüsü nasıl güncellenir?

481010

Decapat
Ben ekran kartımı güncellemek istiyorum ama hata alıyorum. Ne yapmam lazım? Önerdiğiniz bir driver sitesi var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
341.95 kurdum ama 342.01 driver mevcut diyor bilgisayar 11 yıllık 342.01 kurarsam performans artar mı azalır mı?

Daha güncel bir sürüm olduğu için.
Daha optimize/Daha senkronize/Daha iyi oyun performansı ve ekstra ses iyileşmesi (Monitör hapörleri vs.), fizik motoru ile ilgili düzenlemeler olabilir.
-Yani en güncel driver, her zaman en iyisidir.
-Tek bir şey hariç. Eğer sürücünüz WHQL yani, Windows tarafından onay alınmadan daha denetlenmeden piyasaya sürülen, beta driver ise kullanmayın.
-WHQL ve en güncel driverı kullanın.
-Tavsiyem DDU ile kaldırın ve En güncel olan 342.01 driverını kurun.
-Ve direkt nvidia sitesinden indirip kurun driverlarınızı. Geforce experiencden falan indirmeyin.
Ben video ve diğer arkadaşta rehber attı. İki şeyede bakarak bilgi edin. Ve öyle yap.

Daha güncel bir sürüm olduğu için.
Daha optimize/Daha senkronize/Daha iyi oyun performansı ve ekstra ses iyileşmesi (Monitör hapörleri vs.), fizik motoru ile ilgili düzenlemeler olabilir.
-Yani en güncel driver, her zaman en iyisidir.
-Tek bir şey hariç. Eğer sürücünüz WHQL yani, Windows tarafından onay alınmadan daha denetlenmeden piyasaya sürülen, beta driver ise kullanmayın.
-WHQL ve en güncel driverı kullanın.
-Tavsiyem DDU ile kaldırın ve En güncel olan 342.01 driverını kurun.
-Ve direkt nvidia sitesinden indirip kurun driverlarınızı. Geforce experiencden falan indirmeyin.
Ben video ve diğer arkadaşta rehber attı. İki şeyede bakarak bilgi edin. Ve öyle yap.
buradan indirdim

Geri
Yukarı