Ekran kartı sürücüsü yükleniyor yazılımı yüklenmiyor

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dostlar eskiden böyle bir sorun yoktu, DDU ile sildim tekrar yükledim sürücüsü geliyor yazılımı gelmiyor ne yapabilirim?

Yazılımı açmaya çalıştığım da böyle diyor.
1675863480425.png

1675863489930.png

@KITT Hocam bilginiz varsa yardım eder misiniz. 🤕

Son düzenleme:
İşletim sisteminizi virüs bulaşmış o da Zarar vermiş gibi. Çözüm olacak net bir şey bulamadım. Bilgisayarınızi taratıp virüs kontrolü yapmayı deneyin isterseniz. Sistem geri yüklemesi ikinci bir seçenek olabilir. Son olarak işletim sisteminizi sıfırlamak. Bu dosyayı internette sunan adresler bulursanız çok dikkatli olun. Microsoft kaynaklı olmayan indirmeler her zaman şüphe arz eder. Umarım çözüme ulaşırsınız, kolay gelsin.

İşletim sisteminizi virüs bulaşmış o da Zarar vermiş gibi. Çözüm olacak net bir şey bulamadım. Bilgisayarınızi taratıp virüs kontrolü yapmayı deneyin isterseniz. Sistem geri yüklemesi ikinci bir seçenek olabilir. Son olarak işletim sisteminizi sıfırlamak. Bu dosyayı internette sunan adresler bulursanız çok dikkatli olun. Microsoft kaynaklı olmayan indirmeler her zaman şüphe arz eder. Umarım çözüme ulaşırsınız, kolay gelsin.
Hocam format daha dün akşam attım, bir şey indirmedim de, dün akşam formatı da bu sebepten attım, ilk sürücüyü yükledim yazılımı geldi, sonra yazılımında bug oldu DDU ile sildim, geri yazılımı gelmiyor, teşekkürler gene de her şey için hocam.

Hocam senin bilgin var mıdır? @claus bu arada sizi biraz meşgul ediyor olabilirim, özür diliyorum..

Son düzenleme:
Win 8.1'e temiz kurulum ile geç ve AMD sayfasından sürücüleri indir yükle. Dün o şekilde konuşmuştuk.
Hocam AMD sayfasından indirince gene aynı mavi ekran sürücüleri yüklüyor ama bir de Win 8.1 test edelim.

İndirdiğiniz uygulamanın linkini paylaşır mısınız?
Hocam gezginlerden indirilmeyiceğini ben de biliyorum fakat öylesine denemek istedim oldu.
Bu arada farklı catalsty hocam, sadece işlemci overclock felan var, ekran kartı yazılımlı değil, ben de böyle istiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı