Ekran kartı takma sorunu

Computergeek

Decapat
Arkadaşlar ekran kartımın görüntü girişlerinin oldugu kısım vidaları takınca girişler yukarıda kalıyor yani kablo giremeyecek şekilde oluyor o aralara ayarlayınca vida takıcak yer olmuyor neyi yanlış yapıyorum?
1551126995527.jpeg

Bir izleyin neyi yanlış yapıyorsunuz bilemiycem ama.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir izleyin neyi yanlış yapıyorsunuz bilemiycem ama.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Simdi taktım ama ekrana görüntü gelmedi anakarttaki vga ve cpu yanıp sönüyor sizce nerede hata yaptım?

Arkadaşlar ekran kartımın görüntü girişlerinin oldugu kısım vidaları takınca girişler yukarıda kalıyor yani kablo giremeyecek şekilde oluyor o aralara ayarlayınca vida takıcak yer olmuyor neyi yanlış yapıyorum?Eki Görüntüle 372716
Altta bir slot daha var vidası sökülmemiş. Ya alttan ya da üstten bir slot daha açın, ekran kartını takın. Açıkta kalan slotları kapatın.

Ekran kartını hallettim fakat sistemi çalıştırdığımda görüntü gelmiyor
Bir çok problem olabilir. Kartı takarken zorlayıp kırmış olmadığınızdan emin misiniz? Kablo sağlam mı? Anakartın PCI-E slotu sağlam mı? Toplamadan önce statik elektrikten arınmış mıydınız?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı