Ekran kartı tavsiyesi

Barong

Kilopat
Yer
Çukurova, Adana
Daha fazla  
İyi günler. Bu gün 9 yıllık kasamda ki AMD Radeon HD 6570 ekran kartım emekliye ayrıldı. Bu ekran kartı 1 GB. Bu ekran kartının 2 GB'tını almak mantıklı mı? Başka öneriniz var mı? Bütçe bu kasam için çok açık değildir. Bu ekran kartıyla CS:GO gibi oyunlar oynuyorum.

İyi günler. Bu gün 9 yıllık kasamda ki AMD Radeon HD 6570 ekran kartım emekliye ayrıldı. Bu ekran kartı 1 GB. Bu ekran kartının 2 GB'tını almak mantıklı mı? Başka öneriniz var mı? Bütçe bu kasam için çok açık değildir. Bu ekran kartıyla CS:GO gibi oyunlar oynuyorum.

7850 cp 2077 bile oynatıyor.

Ah bir de şu lanet olası bütçeyi ve sistem özelliklerini belirtseniz. Çok mu zor DxDiag yazarak çıkan ekranı kaydederek buraya atmak?

Hocam ne sistem özellikleriniz ne de bütçeniz yazıyor. Detaylı bilgi verirseniz daha iyi olur. CS:GO için 750 Tİ olabilir. Çoğu oyunda üzmez sizi.

Technopat Sistem paylaş.png

I3 2100
Asus h61m-k
Kusura bakmayın unutmuşum.

Yeni konular

Geri
Yukarı