Ekran kartı üzerinde metal figür olması sorun çıkarır mı?

zerdecs

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba,

Ekran kartı üzerine metal figürler yerleştirdim, herhangi bir sorun yaratma olasılığı var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20220409_014610.jpg
    IMG_20220409_014610.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 51
Palit pek ağır sayılmaz. Anakart slotuna baskı yapacağını sanmıyorum ama çok az da olsa hava sirkülasyonunu bozabilir mi? Aklıma ilk gelen bu oldu.

Palit pek ağır sayılmaz. Anakart slotuna baskı yapacağını sanmıyorum ama çok az da olsa hava sirkülasyonunu bozabilir mi? Aklıma ilk gelen bu oldu.
Bence ağırlık olarak sormadı elektrik akımı olarak sordu fakat sorun çıkarmaz sanmıyorum.

Yerleştirdiğim plaka üzerinde hava çıkışı yok, bu mümkün mü, bu arada yaz için ekstra 7 adet fan taktım, eve biraz zor oldu fakat yükte 15 derece etkiledi :D

Amacım kötülemek değil sadece anladığımı belirttim.
Ben de kötülemedim. Sadece yorumuma 'inanılmaz' ifadesi bırakarak "bence ağırlık olarak sormadı elektrik akımı olarak sordu" şeklinde düzeltince insan oğlu geri kalmayım diyebiliyor. Herkes ifadesini özgürce belirtebilmeli. Siz metal olduğu için elektrik akımı detayına takıldınız, ben ise metal olduğu için ağırlık yapabileceği konusunda takıldım. Yanlış anlaşıldıysam affola.
Selamlar,

Ben de kötülemedim. Sadece yorumuma 'inanılmaz' ifadesi bırakarak "bence ağırlık olarak sormadı elektrik akımı olarak sordu" şeklinde düzeltince insan oğlu geri kalmayım diyebiliyor. Herkes ifadesini özgürce belirtebilmeli. Siz metal olduğu için elektrik akımı detayına takıldınız, ben ise metal olduğu için ağırlık yapabileceği konusunda takıldım. Yanlış anlaşıldıysam affola.
Selamlar,
1. Ben bir Emoji filan koymadım
2. Herhangi bir mesajı düzenlemedim
Bende anladığım şekli yazdım uzatılacak bir konu değil bence 😀

Geri
Yukarı