Ekran kartı Valorant oynamak için yeterli olmasına rağmen düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

osmanlargen

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GT 1030
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i3-2100 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz
Ekran kartım Valorant oynamak için yeterli fakat işlemcim kötü olduğu için FPS aşırı düşüyor ve oyun kasıyor oyunu en düşük ayarlara aldım ve Config'ten kalitesini düşürdüm. Valorant için işlemciyi daha iyi kullandıracak bir yöntem var mı?

Ekran kartım Valorant oynamak için yeterli fakat işlemcim kötü olduğu için FPS aşırı düşüyor ve oyun kasıyor oyunu en düşük ayarlara aldım ve Config'ten kalitesini düşürdüm. Valorant için işlemciyi daha iyi kullandıracak bir yöntem var mı?
FPS ayarlarınızı atar mısınız?

O ekran kartı ile Max 150 FPS alırsınız.

Aynı işlemci bende de vardı. O işlemci ile Valorant'ta yüksek FPS alamazsın sürekli darboğaz yer bazen 38 bazen 70 bazen 90 olur.

Aynı işlemci bende de vardı. O işlemci ile Valorant'ta yüksek FPS alamazsın sürekli darboğaz yer bazen 38 bazen 70 bazen 90 olur.

Valorant zaten ekran kartına yüklenen bir oyun değil.

Geri
Yukarı