Ekran kartı ve işlemci test sonuçlarını nereden bulabilirim?

kandes2

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
En basit olarak bir işlemcinin Cinebench R20 Single Core, multi Core testlerini nereden bulabilirim? Ekran kartlarının markalar arasındaki ısınma değerlerini nereden bulabilirim? Bu testleri paylaşan bir site var mı?

İşlemcinin testleriyle ilgili bilgileri neredeyse her yerde bulursun.
Ekran kartı modelleri içinse, genelde high end için bu şekilde modeller arası karşılaştırma yapıyorlar. Tech Power Up, Hardware Unboxed gibi yerleri takip et. Bu yerler modelleri de karşılaştırır dediğim gibi.
Mesela örnek yukarıda. Aynı şekilde çeşitli forumlarda bu sorular soruluyor, oralarda teker teker inceleme değeri paylaşıyorlar.

Buradan kendin test et ya da benchmark test videolarına bak.

Hocam kendi kartımı test etmeyeceğim. Başka işlemcilerin Cinebench Multi core, Single core puanlarına bakmak istiyorum.
Ekran kartı modelleri içinse, genelde high end için bu şekilde modeller arası karşılaştırma yapıyorlar. Tech Power Up, Hardware Unboxed gibi yerleri takip et. Bu yerler modelleri de karşılaştırır dediğim gibi.
Mesela örnek yukarıda. Aynı şekilde çeşitli forumlarda bu sorular soruluyor, oralarda teker teker inceleme değeri paylaşıyorlar.

Hocam burada ısı değerleri gözüküyor değil mi?

En basit olarak bir işlemcinin Cinebench R20 Single Core, multi Core testlerini nereden bulabilirim? Ekran kartlarının markalar arasındaki ısınma değerlerini nereden bulabilirim? Bu testleri paylaşan bir site var mı?
Liste yapan birkaç site var. Birini buraya bırakıyorum.

Ekran kartlarında ise dediğin şeyi ayrıntılı şekilde yapan YouTube videoları var.

Hocam konuyu hortlattım ama '' Asus RTX 2060 Dual Advanced Ediviton Evo OC'' ekran kartının ısı değerlerini bulamıyorum. Nasıl bulabilirim?

Geri
Yukarı