Ekran Kartı ve Kasa Önerisi

Afur

Hectopat
Merhaba arkadaşlar
Sistemimde şu an da harici bir ekran kartı bulunmuyor. İşlemcinin ekran kartı ile işimi görüyordum bugüne kadar. Lakin artık oyun oynarken kasmalar yaşamaya başladım.

Sistemim için en uygun fiyatlı (!) ve iyi performans alabileceğim bir ekran kartı almak istiyorum. Bir de yine uygun fiyatlı bir bilgisayar kasası önermenizi rica ediyorum.

Oynadığım oyunlar; Fifa serisi, LoL, PUBG ve CSGO

En iyi kalitede oyunu oynayayım gibi bir isteğim yok. İyi/Orta seviyelerde çalıştırsın benim için kafi.

Önerilerinizi ve cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Sistem:
Anakart: MSI A68HM-E33 V2 Amd A68 Soket FM2P DDR3 2133(OC) Anakart
İşlemci: AMD A8 7600 Soket FM2+ 3.8GHz 4MB Önbellek 65W 28nm İşlemci + R7 GPU
Ram: CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance Pro DDR3 2400MHz CL11 Ram
SSD: WD 250GB Blue SATA 3.0 (550MB Okuma / 525MB Yazma) 3D-NAND SSD Disk

(PSU Gücü: 500W)

Maalesef piyasadaki hemen hemen her ekran kartıyla darboğaz yapar, bir zaman sonra İşlemci, Anakart ve RAM'i değiştiririm DDR4 geçerim dersen bütçene bağlı olarak tavsiye veririz . R7 240 bile taşımaz, israf olur bu sistemde kullanacaksan ekran kartı almak. Kasaya gelecek olursak bütçe mühim yine.

Hocam o bütçeye işin çok zor. Kasa ve ekran kartı 1500 lira diyorsun. Umarım yardımcı olacak birisini bulursun.

Maalesef piyasadaki hemen hemen her ekran kartıyla darboğaz yapar, bir zaman sonra İşlemci, Anakart ve RAM'i değiştiririm DDR4 geçerim dersen bütçene bağlı olarak tavsiye veririz . R7 240 bile taşımaz, israf olur bu sistemde kullanacaksan ekran kartı almak. Kasaya gelecek olursak bütçe mühim yine.
Hocam o bütçeye işin çok zor. Kasa ve ekran kartı 1500 lira diyorsun. Umarım yardımcı olacak birisini bulursun.
Arkadaşlar sistemi değiştirip DDR4 sistemine geçsem, şu anki RAM'lerimi kullanabilir miyim o sistemde?

Geri
Yukarı