Ekran Kartı ve Monitörün Görüntü Çıkışlarının Uyumu

vga var bende arkadaşlar fakat vga dan bağladığımda dalgalanma yapıyot bu sorunu çözmek için hangi kabloyu kullanıp dijital görüntü alırım diye sormak için açtım bu konuyu zaten yukarıdaki arkadaşda o link’deki kabloyu önerdi uyuyormuş pinleri eksik ama uyuyor sanırım

vga var bende arkadaşlar fakat vga dan bağladığımda dalgalanma yapıyot bu sorunu çözmek için hangi kabloyu kullanıp dijital görüntü alırım diye sormak için açtım bu konuyu zaten yukarıdaki arkadaşda o link’deki kabloyu önerdi uyuyormuş pinleri eksik ama uyuyor sanırım
DVI girisinin saginda kalan + seklindeki giristen bahsediyosan orasi bir cevirici ile analog porta da donusturulebilicegini gosterir yani DVI kablo ile sorunsuz goruntu alabilirsin

Benim güç kaynağı garantide şuan o yüzden evde eski bir laptop var onun DVI-D portuna bağlayıp deniyorum sinyal yok diyor fakat laptopu kapat dediğimde ekrana görüntü veriyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı