Ekran kartı ve RAM Tavsiyesi

Mehmet Efe0

Hectopat
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu an RAM olarak 2GB'lık DDR2 RAM'im var. Ekran kartı olarak ATI Radeon 512 MB'lık bir ekran kartım var ekran 2GB'lık bir RAM'im olduğu için bir 4GB'lık daha olsa 6GB işimi görür, su ekran kartını merak ettim düşünceleriniz nelerdir?

Asus GTX-750-FML-2GB GTX750 GTX 750 2G D5

Dostum benim elimde gtx 750 1 gb modeli var çok memnunum onu alabilirsin de RAM sıkıntı senin.
Eğer işlemcin intel ise intel uyumlu 4 gb ddr2 ram piyasada zor bulunuyor ki bulunsada fiyatları çok pahalı ddr3den pahalı ddr2. Ddr3 anakarta yükseltmenide tavsiye ederim elindekileri satıp.

8. Sınıfım sınav dolayısıyla bilgisayarımı kaldırdım ve tam olarak hatırlamıyorum intel di ama unuttum iste ana kartım ddr kac destekliyor bilmiyorum
Şuan bilgisayarin icini açtım ve maalesef 2 tane ram giriş yeri var ikisinede 1 er GB ram takılı yani eğer alırsam 4 gb ram 1 ini cikarmak zorunda kalicam oda 5 gb yapicak
Gigabyte GA-B250-FinTech LGA 1(Soket H4) INTEL B250 ATX GA-B250-FINTECH Anakart
İşimi gorurmu
Sisteminizi detaylı olarak belirtirseniz daha doğru parçalar önerebiliriz.
Sisteminizi detaylı olarak belirtirseniz daha doğru parçalar önerebiliriz.
İntel Core 2 Duo E7500 Cpu var foxconn markalı ana kart var şuan ki takili olan ekran karti ve ramlar ddr 2
Bi pubg lite oynatabilecek bir sistem kaça mâl olur?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı