Ekran kartı yamuk duruyor

xsalamon

Kilopat
Daha fazla  
Bugün kasanın yerini değiştirirken RX570 kartımın yamuk durduğunu fark ettim. Kartın sağ tarafı çok fazla aşağı eğilmiş gibi duruyor. Ne kadar süredir böyle bilmiyorum yeni fark ettim. Sorun teşkil eder mi? Destek aparatı alınır mı? (Kasanın camı alyan anahtarı ile açılıyor ve anahtar yanımda yoktu o yüzden camı sökemedim.)

13b715d9-0d51-4479-9ffb-cdc4d4fb1037.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün kasanın yerini değiştirirken RX570 kartımın yamuk durduğunu fark ettim. Kartın sağ tarafı çok fazla aşağı eğilmiş gibi duruyor. Ne kadar süredir böyle bilmiyorum yeni fark ettim. Sorun teşkil eder mi? Destek aparatı alınır mı? (kasanın camı alyan anahtarı ile açılıyor ve anahtar yanımda yoktu o yüzden camı sökemedim.)

Eki Görüntüle 1431385

Çok sıkıntı olmaz ama ekran kartının sağ ön tarafından bir destek koyabilirsin.
Lego göbi plastik bir malzeme kullanın.

Bugün kasanın yerini değiştirirken RX570 kartımın yamuk durduğunu fark ettim. Kartın sağ tarafı çok fazla aşağı eğilmiş gibi duruyor. Ne kadar süredir böyle bilmiyorum yeni fark ettim. Sorun teşkil eder mi? Destek aparatı alınır mı? (Kasanın camı alyan anahtarı ile açılıyor ve anahtar yanımda yoktu o yüzden camı sökemedim.)

Eki Görüntüle 1431385

Bir şey olmaz.

Bir sorun yaratır mı bilmiyorum ama destek çıtası kullanmakta fayda var, çıkarıp bir bakabilirsiniz isterseniz bir eğilme var mı diye.

Zamanla eğilme yapıyorlar ağırlıktan dolayı sanırım.

Bu tarz ürünlerden alabilirsin, ya da 3D yazıcı bulurum diyosan kendin bas. Elinde figür maket gibi şeyler varsa benim gibi kullanabilirsin, hoş duruyor.

Dosya Ekleri

• ekrankartitutucu.jpg
    ekrankartitutucu.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 69
Zamanla eğilme yapıyorlar ağırlıktan dolayı sanırım.

Bu tarz ürünlerden alabilirsin, ya da 3D yazıcı bulurum diyorsan kendin bas. Elinde figür maket gibi şeyler varsa benim gibi kullanabilirsin, hoş duruyor.

Savaş uçağıda yakışmış.

Uçağı yan çevirsen daha iyi olur kasanın yan tarafından daha iyi görünür.

Yeni konular

Geri
Yukarı