Alındı Ekran kartı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha detaylı bilgi verebilir misin hocam kart hakkında? İlk sahibi misiniz? Bir de nerede oturuyorsunuz?
İkinci sahibiyim, Diyarbakır'da oturuyorum. Furmark'ta 70 dereceyi geçmiyor. Güvenlik etiketi üstünde bir bakım yapılsa güzel olur ancak alıcı gözüyle içi açılmış kart istemezdim o yüzden bakımı alıcıya bırakıyorum.

Sapphire Pulse Rx 580 8 Gb var geçen sene ikinci el aldım, satan arkadaş da çok temiz kullanmış ben de çok temiz kullandım, kutusu faturası, her şeyi tam, mining geçmişi bildiğim kadarıyla yok, içi açılmamış, muadil kartlara göre en az 6-10 derece soğuk çalışıyor, 3070 Ti aldığım için şu an kullanmıyorum. Fiyat 2.300

Sapphire Pulse Rx 580 8 Gb var geçen sene ikinci el aldım, satan arkadaş da çok temiz kullanmış ben de çok temiz kullandım, kutusu faturası, her şeyi tam, mining geçmişi bildiğim kadarıyla yok, içi açılmamış, muadil kartlara göre en az 6-10 derece soğuk çalışıyor, 3070 Ti aldığım için şu an kullanmıyorum. Fiyat 2.300
Fiyat bana yüksek geliyor hocam maalesef. Teşekkürler.

1800 TL son fiyat hocam, bi' bakın isterseniz.

5500XT zaten 590 gücünde kart. 570 8 GB almak yerine bunu 5500XT alın. 570 8 GB VRAM besleyemiyor zaten. 570 için en iyi bellek 4 GB.
570 modeli için 8 GB bakmıyorum hocam. Şu an 5600 XT modeline odaklanmış durumdayım. 2200-2300 TL bandında düşürmeye çalışıyorum. Alınca ekran kartı en kötü 2-3 yıl bu bilgisayarda duracak benden sonra başkasına da gidecek. 4 GB vRAM şu an bazı oyunlarda bile zorlanıyor ileride tekrar değiştirmek istemiyorum.

570 modeli için 8 GB bakmıyorum hocam. Şu an 5600 XT modeline odaklanmış durumdayım. 2200-2300 TL bandında düşürmeye çalışıyorum. Alınca ekran kartı en kötü 2-3 yıl bu bilgisayarda duracak benden sonra başkasına da gidecek. 4 GB vRAM şu an bazı oyunlarda bile zorlanıyor ileride tekrar değiştirmek istemiyorum.
GTX 1660 Super satıyorum, ilgilenir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı