Ekran kartım ile mining mi yapılıyor?

Egecwnn

Hectopat
Daha fazla  
Son zamanlarda bilgisayarımda virüs varmış gibi hissediyorum. Defender'dan tam koruma yapınca virüs dolu olduğunu anladım ve temizledim. Bugün tekrar video izlerken karşıma GPU mining ile ilgili reklamlar çıkınca ben tekrardan şüphelendim. Acaba Windows Defender bazı virüsleri görüntülemede yetersiz mi kalıyor yoksa virüslerin temizlenmesine rağmen reklam algoritmam aynı mı kaldı?

NOT: Mining ile ilgili araştırma yapmadım.

Bilgisayar boştayken Görev Yöneticisi'nden GPU kullanım değerine bakın. %100 kullanılıyorsa mining yapılıyor demektir.

Son zamanlarda bilgisayarımda virüs varmış gibi hissediyorum. Defender'dan tam koruma yapınca virüs dolu olduğunu anladım ve temizledim. Bugün tekrar video izlerken karşıma GPU mining ile ilgili reklamlar çıkınca ben tekrardan şüphelendim. Acaba Windows Defender bazı virüsleri görüntülemede yetersiz mi kalıyor yoksa virüslerin temizlenmesine rağmen reklam algoritmam aynı mı kaldı?

NOT: Mining ile ilgili araştırma yapmadım.
Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yap. Sonuçları burada paylaş. Ayrıca sistem boştayken görev yöneticisinden ss alıp atsan daha iyi olur.

Geri
Yukarı