Ekran kartım olmadan PC'yi nasıl test edebilirim?

BlurLord

Picopat
Daha fazla  
Hayırlı günler. Sistemi dizdim tek eksiğim ekran kartı. Onu da bekliyorum malum piyasanın durumu belli. Bütün parçalar sıfır diye hala kutusundan çıkarmadım. O yüzden ekran kartım gelene kadar parçaları test etmem gerekiyor. Sizce çok ucuz bir ekran kartı alıp yapsam olur mu? Atıyorum "şu ekran kartını al dene sonra satarsın" diyeceğiniz bir ekran kartı var mıdır? Ya da farklı bir tavsiye verebilecek olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı günler. Sistemi dizdim tek eksiğim ekran kartı. Onu da bekliyorum malum piyasanın durumu belli. Bütün parçalar sıfır diye hala kutusundan çıkarmadım. O yüzden ekran kartım gelene kadar parçaları test etmem gerekiyor. Sizce çok ucuz bir ekran kartı alıp yapsam olur mu? Atıyorum "şu ekran kartını al dene sonra satarsın" diyeceğiniz bir ekran kartı var mıdır? Ya da farklı bir tavsiye verebilecek olan var mı?

Hocam 200 TL verirseniz 200 TL görütü verecek kart var.

İşlemcide bir grafik birimi yok o yüzden maalesef işlemcinden görüntü alamazsın. Bir mahalle bilgisayarcısına bile gidip, çok ucuz bir kart alıp, test edebilirsin.

PCI-e x16 soketli ucuz bir ekran kartı düşünebilirsiniz.
Satamazsanız bile çok zorlamaz.
Yada fantezi yapıp, sipariş ettiğiniz ekran kartıyla Crossfire veya Sli (iki ekran kartı aynı anda) yapabileceğiniz birşeyler bakın.

Geri
Yukarı