Ekran kartım sarkmış mı?

Dostum emin olamadım baksana herkes başka söylüylor alınma lütfen.
Ben alınmam da gereksiz konu işgali yapıyorsunuz. Kontrol edip sorun var demiyorsunuz, diğer önerileri de değerlendirmiyorsunuz. Tam olarak bekletiniz nedir? Hayır en azından kontrol ederken belki kasayı da temizlersiniz en azından ısınma azalır(!)

Ben alınmam da gereksiz konu işgali yapıyorsunuz. Kontrol edip sorun var demiyorsunuz, diğer önerileri de değerlendirmiyorsunuz. Tam olarak bekletiniz nedir? Hayır en azından kontrol ederken belki kasayı da temizlersiniz en azından ısınma azalır(!)

Yani bilgi almaya çalışıyorum çok anlamıyorum bu işten sadece öğrenmek istedim önerileri değerlendireceğim zaten sadece farklı konu açarak başka insanlarında cevaplarını merak ettim. İyi akşamlar.

Ekran kartını sök o plastik kısmı iyice anakartta ittir sonra ekran kartını tekrar takarsın. Bir de o hangi model öyle kasa kadar, anakart cücük kadar kalmış yanında.

ASUS RTX 2060 3 fanlı modeli tavsiyeniz için teşekkürler tutacak almayı düşünüyorum zaten bir de yerleştirmessem önemli bir sorun yapar mı anlamadım ki niye çıkmış kasanın kapağını açmam bile halbuki bir tahmininiz var mı?

ASUS RTX 2060 3 fanlı modeli tavsiyeniz için teşekkürler tutacak almayı düşünüyorum zaten bir de yerleştirmezsem önemli bir sorun yapar mı anlamadım ki niye çıkmış kasanın kapağını açmam bile halbuki bir tahmininiz var mı?

Ekran kartı yuvaya temas ettiği sürece bir sorun olmayacaktır. Bazen üretim hatası bazen anakart kalitesizliği bunlara neden olabiliyor. Geri takması zor olmaz ve kendiliğinden çıkmaz. Belki daha önce sökmeye çalışırken klips tam açılmadan çektin o yuva da biraz havaya kalktı.

Sarkma var, tutucu almalısın.

Ekran kartı yuvaya temas ettiği sürece bir sorun olmayacaktır. Bazen üretim hatası bazen anakart kalitesizliği bunlara neden olabiliyor. Geri takması zor olmaz ve kendiliğinden çıkmaz. Belki daha önce sökmeye çalışırken klips tam açılmadan çektin o yuva da biraz havaya kalktı.

Aslında hiç dokunmadım ilk defa kapağını açtım bugün resmini çekmek için çok ilginç.

Anakart ASUS h-410-M bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı