Ekran kartım yük altındayken bilgisayarım kitleniyor

OSMAN ACET

Femtopat
Bir oyuna, ya da herhangi ısı arttıracak bir şey yaptığımda ekranıma düz sütunlar halinde her tarafı kaplayacak şekil çizgiler geliyor. Çizgi renkleri en son gördüğüm, renkler diyebilirim. Sonra ses sıkıntıya giriyor, cızıltı gelmeye başlıyor. Bilgisayarı kapatmadan sorun çözülmüyor. Bazen de bilgisayarı açarken çizgiler gidip geliyor oda yeniden başlatana kadar düzelmiyor. Sorunun çözümünü bilen varsa bana yazarsa sevinirim.

Bir oyuna, ya da herhangi ısı arttıracak bir şey yaptığımda ekranıma düz sütunlar halinde her tarafı kaplayacak şekil çizgiler geliyor. Çizgi renkleri en son gördüğüm, renkler diyebilirim. Sonra ses sıkıntıya giriyor, cızıltı gelmeye başlıyor. Bilgisayarı kapatmadan sorun çözülmüyor. Bazen de bilgisayarı açarken çizgiler gidip geliyor oda yeniden başlatana kadar düzelmiyor. Sorunun çözümünü bilen varsa bana yazarsa sevinirim.

Ekran kartı yeterince soğutulamıyor ya da kasa içi hava sirkülasyonu sağlanamıyor bilgisayar kitleniyr olabilir ya da başka bir sorun bu sorunu ekran kartı fırınlama tekniğiyle çözüyorlardı YouTube'da aratın. (Çok ısıda tutarsanız kondansatörler patlayabilir geçici çözümdür ayrıca yeni ekran kartı alabilirsiniz veya bir bilgisayarcıya götürün ayrıca yapacaksanız soğutucusunu sökün ekran kartının ve eğer üstünde kağıt varsa model numara yazan gibi bunları çıkartın yanmasın olacaklar benim sorumluluğumda değildir)

Son düzenleme:
Ekran kartı yeterince soğutulamıyor ya da kasa içi hava sirkülasyonu sağlanamıyor bilgisayar kitleniyr olabilir ya da başka bir sorun bu sorunu ekran kartı fırınlama tekniğiyle çözüyorlardı YouTube'da aratın. (Çok ısıda tutarsanız kondansatörler patlayabilir geçici çözümdür ayrıca yeni ekran kartı alabilirsiniz veya bir bilgisayarcıya götürün)

Ekran kartım = MSI R7 370 4 GB o Kadar'da eski değil ama fırınlama tekniği'de biraz tedirgin ediyor beni

Geri
Yukarı