Ekran kartımı boyarsam bir sıkıntı çıkar mı?

Plastik bolum boya akacak kadar isinmaz. Yani herhangi bir boya ile boyanabilir. Fakat duzgun boyayamadiginiz zaman kenarini yok tinerle yok asetonla sileyim derken kendizini yeni bir ekran karti alirken bulabilirsiniz. Gereksiz bir islem olabilir yapmamanizda fayda var bence.

Kuruma süresine özen gösterildiği taktirde sıcaklığın çok etki edeceğini sanmıyorum fakat gerekliliği de tartışılır bu işin.
Karanlıkta parlayan boyalarla da güzel sonuç alınacaktır diye düşünsemde dediğim gibi orjinalliğini bozmak ileride baş ağrıtabilir.
Yazının bulunduğu plastik yüzey en aşırı kullanımda elle dokununca ne kadar sıcak oluyor kontrol edilerek yapılabilir gibi düşünüyorum.

Kuruma süresine özen gösterildiği taktirde sıcaklığın çok etki edeceğini sanmıyorum fakat gerekliliği de tartışılır bu işin.
Karanlıkta parlayan boyalarla da güzel sonuç alınacaktır diye düşünsemde dediğim gibi orjinalliğini bozmak ileride baş ağrıtabilir.
Yazının bulunduğu plastik yüzey en aşırı kullanımda elle dokununca ne kadar sıcak oluyor kontrol edilerek yapılabilir gibi düşünüyorum.
teşekkürler

Tavsiye ettiğim izlenimine kapılmayın yazdıklarımdan. Çok güzel bir sonuç alacağıma inansam, kontrollü şekilde bir süre takibini yapacak olsam ve orjinalliğini bozmayı dert etmeyecek olsam yapar geçerdim ama çıkacak sonuç bunların hepsine değecek mi, riske etmeye değecek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı