Boyanan laptop kasasındaki sprey boya çıkar mı?

Makaleler
20
Eski bir laptopum var. Klavye çevresindeki o üst kasayı sprey boya ile sarı renge boyamayı düşünüyorum. Tabii ki bu işlemi yaparken üst kısmı komple sökeceğim. Sprey boya ile boyadıktan sonra zamanla boyanın çözülme durumu var mıdır? Laptop kasasına pürüzsüz olacak şekilde boyama yapılabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üst kısmı böyle yapmayı düşünüyorum, çok hoş görünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz zor bir iş. Boyanın sökülmeyecine dair kesin güvence verilemez. Ha siyah ha sarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyanın tutması için zımparalamak gerekiyor. Ve mutlaka laptopun plastiği ile uyumlu boya gerekli. Plastiği eritebilir, yumuşatabilir ya da dokusunu bozabilir. Daha uzun ömürlü olması için plasik astarı önceden vurulabilir.

Bunun yerine ben önceki laptopumu yapışkanlı kağıtlar var bunların ahşap görüntülü olanı, renk renk olanı her türlüsü var. onla kaplama yapmıştım.

Akrilik boya kullanabilirsiniz. Ancak sürtünme ve darbelere bağlı olarak boyası zamanla çıkar. Bunu engellemeniz mümkün değil.

Pc için en iyi kasa restorasyonu sulu transfer kaplama bence.

Bence reklamcılardan sarı renkte çıkartma alın, maket bıçağı ile kesip düzgünce yapıştırın. Kardeşim siyah karbon fiber yapıştırmıştı, çok şık olmuştu. İnce işçilik yaparsan çok güzel olacaktır.

Kol dayama kısmı ısındığından kolunuzu terletip boyayı aşındırabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı