Ekran kartımın sıcaklıkları normal midir?

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 saat boyunca Sabotaj oyununu oynadım. Ekran kartımın sıcaklığı 72 derece idi. 6 ay oldu laptobu alalı. Bilgisayara zararlı mıdır? 1 saat boyuncu oynadım ve 72 derece idi. Önlem almalı mıyım, yoksa sıcaklık değerleri normal midir?
Nvidia GeForce Mx230, i5 10. Nesil 8 Çekirdek 8GB RAM.

Yaratmaz ancak ısnmasını istemiyorsanız dizde ve tozlu zeminlerde kullanmayın uzun vadede ısınmayı engeller ayrıca ara sıra arkasını açıp toz temizliği yapın.
En çok dikkat ettiğim konularda onlardır zaten toz, kir vs yerlerde asla kullanmıyorum. Ve masada kullanıyorum.
Aynı konuyı zaten 4 saat önce açmışsınız.
Biliyorum onada aynı yorumlar gelmiş ama daha yeni farkına vardım engellendi dedi bendi silindi sandım o yüzden yeni konu açtım.

Şimdi gördüm aynı konudan iki tane açmışsınız hem yasak hem de çok kafaya takmayın sıcaklık işi insana kafayı yedirtir.
Biliyorum onada aynı yorumlar gelmiş ama daha yeni farkına vardım engellendi dedi bendi silindi sandım o yüzden yeni konu açtım.
Şimdi gördüm aynı konudan iki tane açmışsınız hem yasak hem de çok kafaya takmayın sıcaklık işi insana kafayı yedirtir.
Ve insanların yanıtıda bana gelmemişti bu konunki geldi ama diğerinin ki gelmemişti.

Geri
Yukarı