Ekran kartında marka farkı

Markanın çok önemi yok burada soğutma blokları devreye giriyor.Sormak istediğiniz soru var ise arkadaşlar ona göre yardımcı olucaktır.Sırf en iyisi diye o markayı almak mantıklı değil bütçe önemli.

Yanıtlarınız için teşekkürler

Peki bunu almak yerine fiyatı düşürmek amacıyla r5 5500 rx 6600 alsam mantiksiz olurmu acaba

@KederliLahmacun beğenmek yerine keşke cevao verseydiniz:)
O mesajınızı görmemişim niyeyse.

Şahsi fikrim 6700xt tercih etmeniz. Ancak bütçeniz el vermiyorsa bahsettiğiniz bileşenler de günümüz için güzel. Kafadan bir ömür biçmem gerekirse 3 sene derim. Ne kadar isabetli bir tahmin, tartışılır.

O mesajınızı görmemişim niyeyse.

Şahsi fikrim 6700xt tercih etmeniz. Ancak bütçeniz el vermiyorsa bahsettiğiniz bileşenler de günümüz için güzel. Kafadan bir ömür biçmem gerekirse 3 sene derim. Ne kadar isabetli bir tahmin, tartışılır.
Bütçem sistem için yeterli fakat mesela rkranı 2. el ucuz birşey ile halledip ucuz klavye mouse almayi planliyorum tabiki yaz aylarında harçlığımla bunları yükseltecem

Bütçem sistem için yeterli fakat mesela rkranı 2. el ucuz birşey ile halledip ucuz klavye mouse almayi planliyorum tabiki yaz aylarında harçlığımla bunları yükseltecem
İdeal parçaları bulduğunuz müddetçe tercih edilebilir bir yol.

İdeal parçaları bulduğunuz müddetçe tercih edilebilir bir yol.
Görüşlerin için teşekkürler uzjn bir süredir arada kalmıştım ilk başta nvidia mı amd mi diye sonrasında model hakkında aklimdaki neredeyse tüm sorunlar çözüldü

Ayin 17 sinde almayı düşünüyorum 12 taksit şeklinde alacağım

Yanıtın için teşekkürler :)

Geri
Yukarı