Ekran kartında sorun olup olmadığı nasıl anlaşılır?

MagicinofMars

Hectopat
Nadir olmak üzere siyah ekran yiyorum bu siyah ekran bazen tamamen kendini kapatıyor. Bazen ise sadece VGA yazıp görüntü gidiyor. Sesler ve benzeri var örnek olarak GTA 5 oynuyor idim ekranıma VGA yazısı geldi ve siyah ekranda kaldı ama hala Discord'da idim. Sesler falan gidiyor geliyordu bir farklı siyah ekran ise kendini kapatıp açıyor. Bu sorunla masaüstünde hiç karşılaşmadım sadece oyundayken denk geldi. Hep sıcaklık ve kullanayım değerlerim aynı burada oldugu gibi tüm sürücülerim güncel gerçekten sorun oluyor. Bu yardımcı olursanız çok sevinirim.

1656869430139.png

@ertekin.kubilay usta portu da değiştim ve yine aynı sorunu yaşadım hatta kasayı açtım bu arıza ışığına baktım hiçbir şey yanmıyordu ekran kartı gücünü çıkartıp taktım siyah ekrandayken başka VGA kablosu denedim farklı dönüştürücü denedim ilk başta siyah ekran yediğimde ekran kartı fanları çalışmıyor idi ama arıza ışığı yanmıyordu işte.

Açılmıyor artık gidici sanırım bir kez daha oldu artık hep karanlık.

Son düzenleme:
@ertekin.kubilay usta portu da değiştim ve yine aynı sorunu yaşadım hatta kasayı açtım bu arıza ışığına baktım hiçbir şey yanmıyordu ekran kartı gücünü çıkartıp taktım siyah ekrandayken başka VGA kablosu denedim farklı dönüştürücü denedim ilk başta siyah ekran yediğimde ekran kartı fanları çalışmıyor idi ama arıza ışığı yanmıyordu işte.

Açılmıyor artık gidici sanırım bir kez daha oldu artık hep karanlık.
Hocam sorunu çözebildiniz mi benzer problemi yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı