Ekran Kartından Gelen Ses!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birebir aynı sorunu PC Power & Cooling markasının 750 Watt'lık modeli ile yaşadım. Sistemde GTX 285 ekran kartı vardı ve oyunlara girince güç kaynağından garip sesler geliyordu. Tekrar kontrol edebilirsin. Fakat buradaki bir başka konu, sorunun güç kaynağında olup olmaması değil, kalitesiz bir güç kaynağının olması. 300 liralık ekran kartını 10 liralık güç kaynağına emanet etme diyorum ;)

Bende gördüm cevaplıyayım dedim. Aynı sorun dayımın bilgisayarında vardı.İş programı var sabahtan akşama kadar açık. Ayrıca aşırı bir ses çıkartıyor. İnternetteki kaydırma sorunu ve bir oyuna girince aşırı ses artıyor ve bir süre sonra PC kapanıyordu. Bende ısındığını düşündüm, söktüm, ne termal macun ne de fanda hava alıcak delik neyse herşeyi temizledim ve taktım, sorunsuz açıldı. Kesinlikle hızı müthiş arttı ve kapanmıyor. İnternetteki ses devam ediyor ama bayağı azaldı. Ayrıca psu seçimi süper Recep abi'nin dediği. Ben Xilence psu almıştım 750w 80 2 yıl standart ve küçük bir katkıyla +5yıl garantisi oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınma sorunum yok zaten. Sağolun görüşünüzü söylediğiniz için...

Dolar biraz daha düşerse çok güzel olacakta..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı