Ekran Kartından Gelen Ses

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bende sapphire r9 280x ekran kartı var. Monitörüm VGA olduğu için dönüştürücü kullanıyorum.Dönüştürücüyü kasaya takmamdan itibaren bu ses çıkıyor sebebi nedir acaba ? Ekran kartında sorun var sandım televizyona HDMI ile bağladım normal çalışıyor gürültüsüz. Sorun nedir acaba ? Dönüştürücünün kalitesizliğinden dolayı mı ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet dönüştürücüyü çıkarıyorum olduğu gibi çalışıyor HDMI ile televizyona bağladım çok güzel performans ve görüntü aldım.Dönüştürücü kullanırken ses çıkıyor bide Watch Dogs oynarken yukarıdan aşağıya doğru hafif çizgiler iniyor :( . Bu ürünü almayı düşünüyorum. Sence sorunum düzelir mi ?

Codegen DVI Erkek VGA Dişi 3mt Altın Uçlu Ses ve Görüntü Fiyatı

Şimdi servisle felan uğraşmak istemiyorum tek istediğim titreme sorunu geçsin ses sorununu bir şekilde kendi yöntemlerimle halledebiliyorum.Bu verdiğiniz ürün titreme sorununu giderir mi ?

Eğer olmazsa televizyona bağladığımız gibi HDMI girişli bir monitör varmı acaba yada küçük HDMI girişli bi televizyon almayı düşünüyorum.HDMI'da görüntü gerçekten şahane görünüyordu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı