Ekran kartını çıkarıp sistemi oyun indirmeye bırakılır mı?

Yük altında olmadıkça PC ekran kartından çok güç çekmez. Arkada çalışan hizmetleri kapatın yeter. Monitörü de kapatırsınız hatta evet arkadaşın dediği gibi güç tasarruf moduna alın. Bir anda ekran kartı gücünü keserseniz zarar verebilirsiniz sisteme.

Anakartın onboard ekran kartı varsa, bilgisayarı ekran kartı takılı olmadan açıp indirebilirsin. Yalnız böyle saçma bir konu uzun zamandır görmedim. Amaç ne?

Ben herkesin her konuda bilgisi olmalı diye bir argümanda mı bulundum? Türkçe? Koleksiyonuma bakarsanız güldüğüm konuları eklemiştim, çoğu bilgiden birikiminden bağımsız konulardı.

Argümanda bulunmanız gerekmiyor teknoloji konusundan anlamayan insanlarla kendi çapınızda dalga geçiyorsunuz insanlar bilgileri olmadığı için buraya geliyor ve konu açıyorlar sizin gibi acımasızların elinde maskara olmak için değil.

Argümanda bulunmanız gerekmiyor teknoloji konusundan anlamayan insanlarla kendi çapınızda dalga geçiyorsunuz insanlar bilgileri olmadığı için buraya geliyor ve konu açıyorlar sizin gibi acımasızların elinde maskara olmak için değil.
İşin garibi bu konuda siz gram yardım etmemişken, eleştirdiğiniz ben yardım etmeye çalışmışım. Rahatsız olduğunuz bir husus varsa rapor edebilirsiniz.
Sorun olur mu? Sanmıyorum ama neden?

İşin garibi bu konuda siz gram yardım etmemişken, eleştirdiğiniz ben yardım etmeye çalışmışım. Rahatsız olduğunuz bir husus varsa rapor edebilirsiniz.

Konu bitmişti ben geldiğimde yardımını eden etmişti dalgasını geçen geçmişti zaten aynı mesajı 100 kere spam atmamı istiyorsan o başka.

Merhaba, şimdi ben PC açıkken ekran kartı güç kablosunu cıkartsam sorun olur mu? 8 saat boyunca sadece Steam üzerinden oyun indireceğim. PC'den görüntü almayacağım.

Ekran kartı boştayken yıpranır, eskir diye düşünüyorsan hiç öyle düşünme. Bir şey olmaz çıkarmana gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı