Ekran kartını ıslak mendille sildikten sonra görüntü vermiyor

Ya şu an oturdm ağlıyorum daha alalı 2 3 hafta oldu komşutan para biriktiripte almıştım yaharçlıklarımı biriktirip almıştım 300 TL'ye almıştım ama şimdibilgisayar çalışmıyor kafamın içine sıçım ya of size göre 300 TL hiçbir şey değildir ama bize göre çok para yav annem ağzıma sıççak ya off off.
Of ya abimle almıştık ya of napcam ben şimdi ya ekran kartı ASUS ATI Radeon HD 3450.

Bilgisayar bileşenlerini sizinki gibi silen bazı insanlar var, evet. Anakartı tamamen suya sokup, colaya sokup ardından kuruduktan sonra çalıştıran insanlarda var. Sürdüğünüz bölüme bağlı, sadece PCB'ye az da olsa dokundurduysanız veya az da olsa sildiyseniz bir şey olmaz. Ama kart üzerindeki bir takım kompanentleri de sildiyseniz o zaman zarar gelmiş olabilir. Eğer köpüğü çıkana kadar sıkıp her yerini sildiyseniz karta genel anlamda zarar gelmiş olabilir.

Yeni nesil kaliteli parçalarla üretilmiş anakartlar :) arkadaşın ki LGA 775 15 senelik bir emektar olunca karşılaştırmak pek mantıklı olmuyor tabii.

Yeni nesil kaliteli parçalarla üretilmiş anakartlar :) arkadaşın ki LGA 775 15 senelik bir emektar olunca karşılaştırmak pek mantıklı olmuyor tabii.
Eski kullandığım sistemde 775 platformdu,o sistemle yıllardır bir şeyler yapmaya çalışırdım.Bilirim o zamanları merak etmeyin.Gökten gelmiyor hiç bir şey.Biliyoruz allaha şükür.

Yav off dayak yemekten korkmuyorum ama verdiğim paraya çok yanıyorum babam çalışmıyor işsiz abim sadece çalışıyor oda assssssssssgai ücret yav napcam ben 300 TL'yi ne de bulcam yav.

Ya şu an oturdm ağlıyorum daha alalı 2 3 hafta oldu komşutan para biriktiripte almıştım yaharçlıklarımı biriktirip almıştım 300 TL'ye almıştım ama şimdibilgisayar çalışmıyor kafamın içine sıçım ya of size göre 300 TL hiçbir şey değildir ama bize göre çok para yav annem ağzıma sıççak ya off off.
Of ya abimle almıştık ya of napcam ben şimdi ya ekran kartı ASUS ATI Radeon HD 3450.
Denemenizden hiçbir zarar gelmez, ekran kartını siz güzelce takın, hazır hale getirin bilgisayarı. Monitörün kablosunu anakarta değil ekran kartına bağlayın. 2 Raminiz var ise ramlerinizin birini çıkarın ve o şekilde bilgisayarı çalıştırın. Görüntü gelmediyse kapatın ve kalan rami çıkarıp diğer raminizi takın, aynı işlemi tekrarlayın, sonuç aynı ise bilgisayarın güç kaynağına bağlanan fişini çekin ve başlatma tuşuna 5-6 defa basın, tekrar fişini takın ve çalıştırın, sonuç aynı mıdır?

Hocam şirketi veya holdingi yok buradaki insanların.Maaşla bir şeyler yapmaya çalışan vatandaşız hepimiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı