Ekran kartını ıslak mendille sildim

hocam anladımda bundan sonra bir şey olurmu şuanlı hiçbir şey yok ve ne ile silmeliyim
Bilgisayarı kapatıp 30 dk boyunca bekledikten sonra bağlantıları söküp pamuğun üstüne kolonya damlatarak silip tekrar kuru bezle kurulayıp 10 dakika bekledikten sonra bütün bileşenleri takman yeterli olacaktır.

Hocam anladımda bundan sonra bir şey olur mu şuanlı hiçbir şey yok ve ne ile silmeliyim.

Üfleme harici bir şey yapmanıza gerek yok ha çok tozlarısa kapalıyken nemli bir bezle silebilirsin sistemden ayrı olsun kart sonrasında iyice kurut ama.

Bilgisayarı kapatıp 30 dk boyunca bekledikten sonra bağlantıları söküp pamuğun üstüne kolonya damlatarak silip tekrar kuru bezle kurulayıp 10 dakika bekledikten sonra bütün bileşenleri takman yeterli olacaktır.
hocam kuran çarpsın trol değil yaşadım bu olayı 30 dk önce
Üfleme harici bir şey yapmanıza gerek yok ha çok tozlarısa kapalıyken nemli bir bezle silebilirsin sistemden ayrı olsun kart sonrasında iyice kurut ama.
anladım hocam da şuan peçete ile sildim kuruttum başka ne yapmalıyım kurutmak için acaba bir şey olmuşmudur

Hocam kuran çarpsın trol değil yaşadım bu olayı 30 dk önce.

Anladım hocam da şu an peçete ile sildim kuruttum başka ne yapmalıyım kurutmak için acaba bir şey olmuş mudur?

Bu grupta ön yargı var troll demek çok basit. Olabilir arkadaşlar masa siliyoruz falan adam silmiştir bilmeden hani kafa basmıyor falan ayıp değil mi?

Hocam kuran çarpsın trol değil yaşadım bu olayı 30 dk önce

Anladım hocam da şu an peçete ile sildim kuruttum başka ne yapmalıyım kurutmak için acaba bir şey olmuş mudur?

Olan olmuş artık. 5dk daha bekle aç bir şey olmaz.

Geri
Yukarı