Ekran kartını nasıl dik bağlarım?

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
Soru basit. Çok bi' bütçem yok fakat Asus RX 560 Strix ekran kartımı dik bağlamak istiyorum kasaya. Bunun için eklenti falan bulamadım var mı bilgisi olan?

Bu aksesuardan başka markalarda olup olmadığını bilmiyorum. Ama olsa bile fiyatlandırması bu seviyede olacaktır.

"PCI Express x16 extension cable(extender cable veya harici kablo)" şeklinde ararsan uzatma kablosundan bulabilirsin ancak bir şekilde sabitlemen gerekiyor ekran kartını. Modifiye/uzay kasa montajlarda kullanılan bir yöntem bu.

Videoda bahsettiği gibi de kalkanlı olması gerekiyormuş bu kablonun.

Kit halinde olması iyiymiş. Ancak o da tüm genişleme yuvalarını kapatıyor. :kararsız:

evet o katman olayını biliyorum zarar verecek dalgaları önlüyormuş sanırım o katman. kablo için kolay kısmı. dik bağlayacak bir eklenti lazım. projesini fln bulsam yaptırırım belki aynısından

Kasanın modeli ne? Modifiye sistemlerle uğraşan yabancı sitelere bak. Oralarda o tarz projeleri fazla. Veya onu sabitlemek için aparat yapabilecek bir usta bulman lazım. O da zor gibi. :D

Kablo çok kaliteli durmuyor gibi.
Hocam bu fiyata bu derler ya aynen öyle :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı