Ekran kartını nasıl dik bağlarım?

bu eklenti madenciler için olan. bunun kaplaması yok. bunlar 1x pci sanırım çok düşürüyor ekran kartı performansını. kart hazır onu alırım da eklenti bulmam lazım benim ya da projesini bulmam lazım

sanırım biraz kayıp oluyor bu videoya bakabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Madencilikte kullanılan o sistemler oyun için işe yaramaz. Alternatiflere şöyle bir göz gezdirdim ama pek bir şey yok maalesef. Hazır kitler hep pahalı. Ucuz bir şekilde halletmek için mecburen kablo alıp, kendiniz yapmalısınız. Bu da birazcık ustalık isteyen bir iş. Ama çok da zor değil.

Madencilikte kullanılan o sistemler oyun için işe yaramaz. Alternatiflere şöyle bir göz gezdirdim ama pek bir şey yok maalesef. Hazır kitler hep pahalı. Ucuz bir şekilde halletmek için mecburen kablo alıp, kendiniz yapmalısınız. Bu da birazcık ustalık isteyen bir iş. Ama çok da zor değil.
ben de öyle düşünüyorum. ama dediğin gibi zahmetli bir iş. o yüzden corsair eklentinin projesini ya da benzerini bulabilirsem öyle yaptıracağım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı