Ekran kartını satıp parayı yaza saklamak mantıklı mı?

Satmayın usta kartlarınızı alamayacaksınız sattığınız fiyata üst seviye kart falan ben öyle bir hata yaptım tecrübe konuşuyor burada boşa 2060s sattım beni yıllarca idare ederdi üst seviye oyunlar oynamıyordum ama gerçi oyunlardan da sıkılmıştım bir nebze ama adama koyuyor yinede kartı satıp ooo iyi fiyata sattım hee diyerek o paraya 2060s değerinde bir kart bile alamamak 6k sattım hiçbir garantisi yoktu o yüzden fiyat öyleydi kutusu bile yoktu.

Satmayın usta kartlarınızı alamayacaksınız sattığınız fiyata üst seviye kart falan ben öyle bir hata yaptım tecrübe konuşuyor burada boşa 2060S sattım beni yıllarca idare ederdi üst seviye oyunlar oynamıyordum ama gerçi oyunlardan da sıkılmıştım bir nebze ama adama koyuyor yine de kartı satıp ooo iyi fiyata sattım hee diyerek o paraya 2060S değerinde bir kart bile alamamak 6K sattım hiçbir garantisi yoktu o yüzden fiyat öyleydi kutusu bile yoktu.

2060S'i bir daha ne zaman 6K'ya satabilirsin? Bir de böyle düşün. Kartsız kalmak konusunda haklısın ama cash cezbediyor :D

2060S'i bir daha ne zaman 6K'ya satabilirsin? Bir de böyle düşün. Kartsız kalmak konusunda haklısın ama cash cezbediyor :D
zaten xbox series s alıp oyunlara onda devam edeceğim gibi görünüyor sistemi de bozmadan bekleticem kartlar düzelirse iyi bişey alırım düzelmezse ilerde pcden de sıkılırsam bozarım :D

Doğru belli olmaz. Benim için sorun değil. İdare etmek için 550 Ti aldım. İşimi görüyor. Benim gibi idare edemeyeceğini düşünüyorsan satma tabii.
Yazın başında yeni kartı almış olmalıyım. Eğer alamazsam yazın sıkıntı yaşarım. Yaza düşeceği kesin olsa ben de şimdi satıp ucuz bir kartla idare edebilirim. Ama düşeceği kesin değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı