PS5 satıp ekran kartı almak mantıklı mı?

CrozerTY

Decapat
Daha fazla  
Elimde PS5 var, 1 ay kullandım sadece. Ne yazık ki oyun fiyatları aşırı yüksek, indirim deseniz indirim yok gibi bir şey. Sizce satıp RX 6600 ekran kartı veya başka ekran kartı almak mantıklı mı?(ilk ekran kartı alacağım diğer parçaları zamanla alacağım.)

Elimde PS5 var, 1 ay kullandım sadece. Ne yazık ki oyun fiyatları aşırı yüksek, indirim deseniz indirim yok gibi bir şey. Sizce satıp RX 6600 ekran kartı veya başka ekran kartı almak mantıklı mı?(ilk ekran kartı alacağım diğer parçaları zamanla alacağım.)
Zamanla almak saçma geliyor, tek seferde almak daha mantıklı.

Sadece ekran kartı almak mantıksız. İstediğiniz ekran kartı bulunan hazır sistemi alın ve parçalarını satın daha kârlı. PS5'in verdiği zevk farklı, bilgisayarınki farklı. Ordaki mantık tamamen size kalmış açıkçası... İkisi çok ayrı platformlar benim için.

Zamanla almak saçma geliyor, tek seferde almak daha mantıklı.
Şimdi PS5 satıp ne alabilirim ki üstüne max 1 2 bin koyabilirim?
Sadece ekran kartı almak mantıksız. İstediğiniz ekran kartı bulunan hazır sistemi alın ve parçalarını satın daha kârlı. PS5'in verdiği zevk farklı, bilgisayarınki farklı. Ordaki mantık tamamen size kalmış açıkçası... İkisi çok ayrı platformlar benim için.
Şimdi PS5 satıp ne alabilirim ki üstüne max 1 2 bin koyabilirim?

Hocam oyunlar orda pahalı da bilgisayarda da durum aynı. Herkes indirim bekliyor bu piyasayla mücadele edemiyoruz hep bi indirim/kupon kovalıyoruz.

Şimdi PS5 satıp ne alabilirim ki üstüne Max 1 2 bin koyabilirim?

Şimdi PS5 satıp ne alabilirim ki üstüne Max 1 2 bin koyabilirim?

Şu anki piyasada PC toplamak çok maliyetli ekran kartından zaten bahsetmeye gerek bile yok ama dolar yüksek diye işlemci, anakart vb. bütün bileşenlere müthiş zamlar geldi. PS 5'i satıp gelen parayla PS 5 performansında sistem toplayamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı