Ekran Kartını Sıfırlamak Mümkün mü?

Tam olarak ne yaptınız değişiklik olarak? Geri alınacak şey var alınmayacak şey var.
Yazılımsal değişiklikler büyük ihtimal geri döndürülebilir. Ancak donanımsal değişiklikler biraz zor.
ekran kartına ne gibi donanımsal değişiklik yapılabilir bilmiyorum ama ben ürünü ilk aldığım da ki sürücü ile birlikte istiyorum sorun bu tam olarak

ekran kartına ne gibi donanımsal değişiklik yapılabilir bilmiyorum ama ben ürünü ilk aldığım da ki sürücü ile birlikte istiyorum sorun bu tam olarak

Kutudan çıkan Cd içerisindeki sürücüyü yükleyebilirsiniz. Cd yok ise eski sürücüyü internet üzerinden indirebilirsiniz.
Display driver uninstaller (DDU) ile güvenli modda mevcut sürücüyü kaldırın. Sonra arzu ettiğiniz sürücüyü yükleyin.

Donanımsal değişiklik mevzusuna gelince yeterki yapmaya ihtiyacınız ve yatkın bir eliniz olsun yapılacak şey bulunur. Eskiden pencil mod yapardık ekran kartlarında yazılımsal voltaj kontrolü yapmak imkansız olduğu zamanlarda mesela.

Kutudan çıkan Cd içerisindeki sürücüyü yükleyebilirsiniz. Cd yok ise eski sürücüyü internet üzerinden indirebilirsiniz.
Display driver uninstaller (DDU) ile güvenli modda mevcut sürücüyü kaldırın. Sonra arzu ettiğiniz sürücüyü yükleyin.

Donanımsal değişiklik mevzusuna gelince yeterki yapmaya ihtiyacınız ve yatkın bir eliniz olsun yapılacak şey bulunur. Eskiden pencil mod yapardık ekran kartlarında yazılımsal voltaj kontrolü yapmak imkansız olduğu zamanlarda mesela.
teşekkür ederim ilginizden ötürü denedim ama maalesef olmadı birde mavi ekran hatası var belki düzelir diye sordum değişim talebin de bulundum zaten

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı