Ekran Kartını Temizledikten Sonra PC Kapanmaya Başladı

Arasına filan bişey sıkışmadığına dikkat et kabloları sök tekrar tak.
Fanın normal dönmesini engelleyen bişey var gibi kontrol et.
Umarım eski haline döner.

Fanı ortasından elinle kuvvet uygulayınca geçiyor mu? Ayrıca dikkatini çekmek istediğim bir konu var yapraklara çok dikkat et.

Arasına filan bişey sıkışmadığına dikkat et kabloları sök tekrar tak.
Fanın normal dönmesini engelleyen bişey var gibi kontrol et.
Umarım eski haline döner.

Fanı ortasından elinle kuvvet uygulayınca geçiyor mu? Ayrıca dikkatini çekmek istediğim bir konu var yapraklara çok dikkat et.

Kabloları hiç sökmedim. Bağlantı noktasından biraz çekiştirdim sökülmüyor. Elimde kalsın istemiyorum. Resmi ithalatçısı servis pointi aradım, servis sağlamadıklarını belirttiler. Garantisi olanları bile Hong Kong'a gönderiyorlarmış.
Bir bilgisayar tamircisine sordum, ona uygun fan bulamazsın bizde de yok dedi. Bilmiyorum napıcam. Bilgisayarcıları tek tek gezip bir denicem olursa olur artık.

Fanı sen de sökebilirsin ama uğraş gerektirir. Yağ falan dökmeyi deneyebilirsin. Çözümler var ama sana kalmış, ayrıca durumunu da anlıyorum; tam da daha yüksek performans almayı beklerken böyle bir şeyin olması sizin biraz bahtsızlığınız olmuş. Umarım en kısa zamanda çözersiniz. İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı