Ekran Kartını Yükseltmek mi, 144 Hz monitöre geçmek mi?

Srayne

Kilopat
Daha fazla  
MSI GTX970 ekran kartına sahibim. Bayağıdır bu konu hakkında düşünüyorum. İnşallah burada yardımcı olabilecek birileri vardır. Ağır FPS oyuncusuyum. Arkadaşlarımın bazıları 144 Hz monitör diyor. Bazıları ise ekran kartını yükselt diyor. İnşallah yardımcı olursunuz. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığınız oyunun türüne göre değişir eğer BF1 gibi AAA türünde bir FPS oyunu oynuyorsan 1080P ultrada 970 144HZ alamaz ama CS:GO gibi oyunlar oynuyorsanız 144HZ monitör çok daha mantıklı.

Artık ekran kartları BİT değerine göre değerlendirilmiyor.
Özelliğini yazarken neyini yazayım, 4 GB olduğunu mu? :)
Oynadığınız oyunun türüne göre değişir eğer BF1 gibi AAA türünde bir FPS oyunu oynuyorsan 1080P ultrada 970 144HZ alamaz ama CS:GO gibi oyunlar oynuyorsanız 144HZ monitör çok daha mantıklı.
Daha iyi performans verdiğini biliyorum o kartın 144 HZ monitörde, siz de yanlış bilgi vermeyin ekran kartı değiştirmesine gerek yok.

GTX 970, RX 480 ve GTX 1060'ın gerisinde kalan bir ekran kartı. Biz bu ekran kartlarına 144Hz önermezken neden GTX 970'e önerelim? 144Hz önerilecekse bile, konu sahibi sadece CS:GO, LoL gibi hafif oyunlar oynarsa öneririz.

Buraya GTX 970 ekran kartının BF1, CoD gibi oyunlarda 1080P Ultra ayarlarda 144 FPS aldığı bir video atarmısın?

GTX 970, RX 480 ve GTX 1060'ın gerisinde kalan bir ekran kartı. Biz bu ekran kartlarına 144Hz önermezken neden GTX 970'e önerelim? 144Hz önerilecekse bile, konu sahibi sadece CS:GO, LoL gibi hafif oyunlar oynarsa öneririz.
Yabancı kaynaklardan araştırdıklarımla önermeyenler olduğu gibi, önerenler de var.
Tabi kullanıcının tercihi.
Ben ağır FPS deyince CS GO odaklı düşündüm ama dediğiniz gibi AAA oyunlarda sorun olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı