Ekran kartının demirinde leke var

Hocam benim anlamadığım şey; silince geçer dediği şeyi neden silip sana göstermiyor satacak kişi? Benim ürünümde silince geçecek bir şey olsa silip öyle koyarım ilana milletin aklını bulandırmamak için.

Hocam benim anlamadığım şey; silince geçer dediği şeyi neden silip sana göstermiyor satacak kişi? Benim ürünümde silince geçecek bir şey olsa silip öyle koyarım ilana milletin aklını bulandırmamak için.
Hocam zaten gidip kendim bakacağım. Silince geçmemesi benim için daha iyi olur. En azından oksit olması daha muhtemel olur, geçerse bir şey dökülmüş olabilir.

@Unixd sizce testi yapılıp alınır mı hocam?

@Rustin Cohle sizin fikriniz nedir hocam?

Son düzenleme:
Eski kartlarda oksitlenme olabiliyor. Islak bezle veya alkollü mendil ile silince sıcakken yaptığında leke bırakabiliyor. Ama kartın kendisinde sorun yoksa alınabilir etkilemez yani o demir.

Hocam o zaman fazla takılmıyorum. Çünkü 2 gündür aralıksız bu konuyu düşünüyorum manyak olacağım yakında. FurMark ve GPU Z testini yapıp alıyorum. Cevap veren herkese teşekkürler.

Arkadaşlar kart tertemiz. Jelatinleri vs. üstünde daha. Demirde de öyle bir anormallik yokmuş ışık açısından dolayı öyle çıkmış, belli belirsiz 2 3 leke var. Memnunum yani.
IMG-20220807-WA0018.jpg

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı