Ekran kartının kasaya takılan başlığını nereden bulunur?

2 ayda bir macun değiştirmenin bir mantığı yok sıcaklıklaklar yükselmediği sürece termal macun değiştirme. Kasalarda 2-3 yıl sıkıntısız götürür termal macun kaliteliyse ve çok ısınan bir işlemcin yoksa.

Haklısın hocam sıcaklık değerleri artmadıkca gerek yok macuna

2 ayda bir macun değiştirmenin bir mantığı yok sıcaklıklaklar yükselmediği sürece termal macun değiştirme. Kasalarda 2-3 yıl sıkıntısız götürür termal macun kaliteliyse ve çok ısınan bir işlemcin yoksa.
Ekran Kartı sıcaklığı çok yükseklerde geziyor genel olarak bu sebeple 2 ayda bir degistiriyorum. Macun da fazla kaliteli degil, idareten almistim.

baglanti yeri sicakligi 95-105 derece
normal sıcaklık 60-75 arası
Yük altında iken.
6500 XT kart bu arada.

Ekran kartı sıcaklığı çok yükseklerde geziyor genel olarak bu sebeple 2 ayda bir degistiriyorum. Macun da fazla kaliteli degil, idareten almistim.

Macunu kaliteli al 6 ayda bir yenilersin bir de ekran kartının çözümünü bulamadıysan ya kasa değişimi ya da idare etmelik plastik kelepçe önerimdir hocam.

Macunu kaliteli al 6 ayda bir yenilersin bir de ekran kartının çözümünü bulamadıysan ya kasa değişimi ya da idare etmelik plastik kelepçe önerimdir hocam.
Vidaya gecirmeli plastik parça ile sabitledim hocam.

Macun için de zaten idareten almıştım kaliteli olan onceden aldığım macun sıvılaşmıştı bende attım. Bilgisayarcinin birinden 60 liraya idareten aldım 1 aydır kullanıyorum.

Yeni kaliteli birşey yakın zamanda alacagim, Teşekkürler.

Vidaya gecirmeli plastik parça ile sabitledim hocam.

Macun için de zaten idareten almıştım kaliteli olan onceden aldığım macun sıvılaşmıştı bende attım. Bilgisayarcinin birinden 60 liraya idareten aldım 1 aydır kullanıyorum.

Yeni kaliteli birşey yakın zamanda alacagim, Teşekkürler.
Çözüm Atarmısın Hocam Konu Kapansın Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı