Ekran kartının üst tarafının temizliği nasıl yapılır?

mr24125

Centipat
Merhaba RX 6600XT ekran kartım var fakat nasıl üstü temizlenir acaba? O içine giren yerlerden bahsediyorum. Fazla bilgim yok, kolay bir yönetimi var mı hasar vermeyecek?

Dosya Ekleri

• 12027_03.jpg
    12027_03.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen hiç sökmedim ama o koruyucu metal plaka vidalarından sökülüyordu diye hatırlıyorum. Kart çıplak haliyle kaldığında da kompresör ya da saç kurutma makinesinin SOĞUK moduyla uzaktan temizleyebilirsiniz. Ama oranın temizlenmesine çok gerek var mı sanmıyorum daha bilgili arkadaşlar yazsa daha iyi olur.

Üst tarafını kuru peçete ve iç tarafına fön makinesinin soğuk tarafı ile hava tutabilirsiniz içinin açmaya hiç gerek yok.

İçini açarsanız garantisi sonlanabilir. Vidalardan birinin üstünde qualified by "marka ismi" olarak ufacık bir sticker bulunur o sticker da çok önemlidir eğer o sökülür ise ikinci elde satmakta zorlanırsınız.

İçini açarsanız garantisi sonlanabilir. Vidalardan birinin üstünde qualified by "marka ismi" olarak ufacık bir sticker bulunur o sticker da çok önemlidir eğer o sökülür ise ikinci elde satmakta zorlanırsınız.

Onu çıkarmıştım geri yapıştırdım :D

Üst tarafını kuru peçete ve iç tarafına fön makinesinin soğuk tarafı ile hava tutabilirsiniz içinin açmaya hiç gerek yok.
teşekkürler :)

Geri
Yukarı