Ekran Kartları 128 BİT 256 Bit Karşılaştırma

MasQe

Hectopat
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Merhaba arkadaşlar. Son zamanlarda tavsiye ettiğiniz ekran kartlarına bakıyorum genelde 128 BİT. VATAN COMPUTER - ASUS - HD7750 GDRR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart, VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7750 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart. Bunları öneriyorsunuz fakat sormak istediğim. Benim VTX 256 BİT HD 4850 DDR5 ekran kartım var. http://cdn.hizlial.com/TrendResim/30/5302/30.013.5302.004201t4.jpg. Sizce sizin önerdiğiniz kartların 256 BİT olanlarından performans alabilir miyim? Yoksa linkte görünen ekran kartları yeterli olurmu benim için? ASC3, CRY3 gibi oyunlar oynuyorum.

EDİT: http://cdn.hizlial.com/TrendResim/30/5302/30.013.5302.004201t4.jpg. Bu sitenin güveninirliğine
emin değilim. Sadece görsel hafıza oluşması için göderdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için her zaman 256 BIT'lik kartlar seçilmelidir. Ancak senin kartın HD 4850 zamanının en iyilerinden idi. Ancak üzerinden 3 yıl geçti ve eskidi. Kartın DirectX 11 desteği bile yok! Bizim de HD 7750, HD 7770 gibi kartları önermemizin sebebi, kullanıcıların bizlere sunmuş olduğu fiyat ve sistem bilgileridir. O fiyata ve sistemlerine göre en uygun ve en güncel kartı öneriyoruz. Türkiye de gidip de 600 TL'lik kart alabilen çok fazla insan yok. E haliyle sistemleri de çok iyi değil. Fiyatlar düşük olup sistemler iyi olmayınca önerdiğimiz kart da aynı oluyor maalesef.

Sadece bizim önerilerimize bakıp da değerlendirirsen tabi böyle olur. İşte bu yüzden biz önce soruyu okuyor, sistem özelliklerini soruyor ve buna göre en uygun modeli öneriyoruz. Bunu yaparken de kartın kaç Bit olduğu umurumuzda bile değil. Çünkü önerdiğimiz kart o bütçeye göre en uygun, en iyi kart.

Çok güzel ekran kartları. Alırken teker teker eleyerek almayı düşünüyorum. Başka ekran kartı önerisi olan arkadaşlar. Lütfen önermişler zaten diye es geçmesinler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı