Ekran kartlarına oyun hediyesi devam ediyor mu?

halil334

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar AMD ya da Nvidia ekran kartlarında hediye oyun veriyorlardı. Hala devam ediyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX650Ti üzeri ekran kartlarının yanında Watch Dogs hediye ediliyor olması lazım. Amd R serisi çıktığında bazı ekran kartlarında da BF4 veriliyordu. Ama şuan sadece 1 tane kartta veriliyor diye biliyorum.

AMD:
R9 280 ve üstüne 3 oyun

R9 270'e 2 oyun

R7'ye 1 oyun

Vatan Bilgisayar;
Başlangıç tarihi : 01.06.2014
Bitiş tarihi : 31.08.2014

Nvidia:
Benim bildiğim kadarıyla sadece Watch Dogs veriyorlar. Arkadaşın dediği bundle paketi hakkında bilgim yok ve Türkiye'de geçerli mi bu durum acaba? :) Geçerli ise Gold, Bimeks, Vatan gibi yerlerden temin etme şansı var mıdır? Çünkü Bimeks ve Vatanın sayfasında bundle'dan bahsedilmiyor sadece Watch Dogs görünüyor. Ayrıca Bimeks AMD'nin oyun kampanyasını uygulamıyor diye biliyorum, bizzat gidip sormuştum. (Asus r9 280x için)

AMD ben aldım ekrankartı. Öyle birşey çıkmadı içinden. Haziran ayının 20 sinde.

R9 270 oc modeli.

Bugün bununla ilgili bir konu açmıştım ama cevap gelmeyince iyice araştırdım. Kod kutu içerisinden çıkmıyor. Kartı satın aldığın yerle iletişime geçmen gerekiyor. R9-270 almışsın sanırım o karta 2 oyun bedava veriyorlar, r9 280 ve üzerine ise 3 oyun ve daha fazla oyun seçeneği var.

Dosya Ekleri

• IMG_0340.JPG
    IMG_0340.JPG
    273,2 KB · Görüntüleme: 356
Bugün bununla ilgili bir konu açmıştım ama cevap gelmeyince iyice araştırdım. Kod kutu içerisinden çıkmıyor. Kartı satın aldığın yerle iletişime geçmen gerekiyor. R9-270 almışsın sanırım o karta 2 oyun bedava veriyorlar, r9 280 ve üzerine ise 3 oyun ve daha fazla oyun seçeneği var.

O zaman bu gün arayacağım.

GTX650Ti üzeri ekran kartlarının yanında Watch Dogs hediye ediliyor olması lazım. Amd R serisi çıktığında bazı ekran kartlarında da BF4 veriliyordu. Ama şuan sadece 1 tane kartta veriliyor diye biliyorum.
hayır assassin's creed 3 veriyorlar ben msi geforce gtx 650ti aldım dün ama promasyon bitti diyor NVİDİA nin sayfasına yönlendiriyor ama kod geçersiz diyor

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı